koncert

WTOREK Z SATYRĄ, czyli Marek Majewski zaprasza - spotkanie z Tadeuszem Drozdą, Renatą Zarębską oraz Tomaszem Szwed

koncert

WTOREK Z SATYRĄ, czyli Marek Majewski zaprasza - spotkanie z Tadeuszem Drozdą, Renatą Zarębską oraz Tomaszem Szwed

WTOREK Z SATYRĄ, czyli Marek Majewski zaprasza -  spotkanie z Tadeuszem Drozdą, Renatą Zarębską oraz Tomaszem Szwed - Bilety na koncert

WTOREK Z SATYRĄ, czyli Marek Majewski zaprasza - spotkanie z Tadeuszem Drozdą, Renatą Zarębską oraz Tomaszem Szwed - Piaseczno Dom Kultury - sala teatralna | Kupuj Bilety Online

WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski. Raz w miesiącu, przed piaseczyńską publicznością występują autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Są to spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/1037146010010611/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje

Bardzo przyjemny relaksujący wieczór. Wielkie brawa i podziękowania za szczególnie wyjątkowe potraktowanie widza i dania z siebie trochę więcej niż na typowych satyrycznych występach dla pana Tomasza Szweda. Jego niezwykły talent, nie tylko muzyczny, wciąż błyszczy. Doceniam szefową Domu Kultury za organizację cyklu :wtorki z satyrą".
Super zabawa.
Cudownie spędziliśmy wieczór - czwórka z Ursynowa.
Tomasz Szwed super ale i niedosyt! Jako wielokrotny uczestnik pikniku country w Mrągowie kojarzę Tomasza Szweda z świetnymi piosenkami w stylu country and western i tych mi zabrakło! Renata Zarębska rewelacja! A tak w ogóle to obydwoje mają fantastyczny potencjał na recitale tylko we dwoje. Gorąco namawiam!
Drozda ok, Majewski trochę za mało śmiesznie

Polecane