koncert Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

koncert Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt - Bilety na koncert

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt - Gdańsk Stary Maneż | Kupuj Bilety Online

WAGLEWSKI FISZ EMADE - koncert promujący najnowszą płytę!

Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.
Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt". Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: "Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna..."
Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.11.2020, 20:00 Stary Maneż
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje

Brak recenzji

Polecane