Koncerty - bilety Gdańsk


Nadzwyczajny koncert "VIVALDI-MORRICONE"-K.A.KULKA i Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej-Polska Filharmonia Bałtycka-GDAŃSK

WYPRZEDANE

Ray Wilson - Genesis Classic

 KUP BILET

The Amy Winehouse Band - Forever Amy

 KUP BILET

Koncertowy Turniej Tenorów o Laury Trójmiasta

 KUP BILET

Adele Songbook + Marta Burdynowicz

 KUP BILET

Aleja Rocka Symfonicznie

 KUP BILET

KARNET 3-DNIOWY Festiwal Rockowizna

 KUP BILET

KULT - Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

KARNET 2-DNIOWY Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

IRA, Sztywny Pal Azji, Róże Europy - Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

Piotr Cugowski, Kasia Kowalska, Strachy na Lachy - Rockowizna Festiwal

 KUP BILET

Sympho House - Muzyka Klubowa Symfonicznie

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

 KUP BILET

LED ZEPPELINI SHOW by Zeppelinians

 KUP BILET

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

 KUP BILET

Jacek Cygan w koncercie "Odnawiam Dusze". Gościnnie: G.Skawiński, J. Wójcicki i inni

 KUP BILET

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

 KUP BILET

Andrzej Sikorowski -50 lat śpiewania

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - Gdańsk

 KUP BILET

Tre Voci

 KUP BILET

Paweł Domagała - Narnia Tour

 KUP BILET

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Koncert Noworoczny

 KUP BILET

Red Box

 KUP BILET

12 Polskich Tenorów & Diva

 KUP BILETGdańsk, oprócz możliwości zwiedzania zabytkowego Głównego Miasta i wypoczynku nad brzegiem morza, zapewnia moc atrakcji i rozrywki na najwyższym poziomie. Gdańsk jest jednym z największych ośrodków kulturalnych w Polsce. Do nadmorskiego miasta chętnie przyjeżdżają zarówno topowi artyści z całej Polski, jak i gwiazdy światowego formatu. Jeżeli jesteś na wakacjach, a pogoda nie dopisuje, skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w jednym z wydarzeń dostępnych w serwisie biletyna.pl. Mieszkańcy trójmiasta i okolic, przybywajcie tłumnie do nadmorskiej przystani kultury. Chcecie spędzić ciekawie czas po pracy i interesują Was koncerty? Gdańsk, to miejsce oferujące różnorodne wydarzenia muzyczne: od jazzu, poprzez muzykę klasyczną, po rock i pop. Odbywają się tu liczne festiwale i cykliczne imprezy, krótko mówić – nie można się tu nudzić.

Gdzie udać się na koncerty - Gdańsk, najważniejsze miejsca

Entuzjaści muzycznych doznań chętnie wybierają Gdańsk jako kierunek swojej destynacji ze względu na prestiżowe miejsca wydarzeń muzycznych. W naszej ofercie znajdują się takie miejsca jak:
ERGO ARENA - To miejsce znajdujące się na pograniczu Gdańska i Sopotu jest gotowe pomieścić nawet 15000 widzów. Nowoczesny sprzęt audio-wizualny daje ogromne możliwości, dlatego to właśnie tutaj będzie można podziwiać niezwykłe show „Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert” w wykonaniu orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra i Chóru Akademickiego UAM oraz koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera, znanego z największych kinowych hitów. Utwory jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej wykona Orkiestra Polskiego Radia oraz Chór Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Marcina Sztora. W tym roku w ERGO ARENIE wystąpi także LemON z wyjątkowymi gośćmi: Grzegorzem Skawińskim i niezwykle popularną wśród młodego pokolenia Sanah.
Polska Filharmonia Bałtycka - to miejsce dla melomanów i entuzjastów muzyki klasycznej. Doskonała akustyka obiektu sprawia, że koncerty 10 Tenorów oraz Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk będą niezapomnianym przeżyciem. Polska Filharmonia Bałtycka to nie tylko muzyka klasyczna, to także wyjątkowe koncerty klasyki Polskiego Rocka jak IRA czy Krzysztof Cugowski. Miłośnicy poezji śpiewanej będą mogli przyjść na liryczno-muzyczną ucztę z piosenkami Osieckiej, Młynarskiego i Przybory, a także na koncert Starego Dobrego Małżeństwa. Pełną ofertę wydarzeń w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej znajdziesz na stronie biletyna.pl
Wydział Remontowy - To miejsce z nietuzinkowym klimatem, mieszczące się tuż przy placu Solidarności naprzeciwko bramy do Stoczni Gdańskiej, zaprasza między innymi na koncert RENEGADY RATM Tribute Band. Grupa złożona z profesjonalnych muzyków zagra utwory z repertuaru Rage Against The Machine.

Stary Maneż - Dawny maneż Czarnych Huzarów to jedno z najciekawszych miejsc na mapie koncertowej Gdańska 2022. To kultowe miejsce jest szczególnie docenione przez lokalną społeczność. Przybywają tutaj gwiazdy z całego świata. Już niebawem będzie można podziwiać tam wyjątkowego artystę - wokalistę legendarnego zespołu Genesis - Ray’a Wilsona. Chętnie grają tu także gwiazdy z naszego polskiego podwórka, takie jak KOMBI czy Myslowitz.
B90 - Największy koncertowy klub w Trójmieście, znajdujący się na terenie historycznego miejsca – Stoczni Gdańsk. Industrialna przestrzeń nadaje wyjątkowego klimatu. To tutaj odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie muzyczne - Euforia Dźwięku, z legendami polskiej i europejskiej sceny muzyki elektronicznej.
Paszcza Lwa - dla słuchaczy gustujących w bardziej kameralnych wydarzeniach kulturalnych, bar Paszcza Lwa znajdujący się przy Starym Rynku w gdańskiej Oliwie wydaje się być świetną opcją. Przytulna scena gościć będzie duet Ponad Chmurami, który zaprowadzi widzów do krainy łagodności akustycznych dźwięków.

Koncerty Gdańsk 2022

Jak widać wydarzeń muzycznych w Gdańsku jest bez liku. A rok 2022 jest pod tym względem szczególny. Każdy fan muzyki na żywo znajdzie koncert zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Jeśli lubisz eksplorować muzyczny świat, sprawdź jakie koncerty oferuje Gdańsk

Ostatnio dodane w kategorii Koncerty bilety Gdańsk