koncert
Waglewski & Pospieszalski akustycznie

koncert

Waglewski & Pospieszalski akustycznie

Waglewski & Pospieszalski akustycznie - Bilety na koncert

Waglewski & Pospieszalski akustycznie - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego. Waglewski tworzył różne duety. Kombinacja z Mateuszem to już układ klasyczny, dziś jednak koncertujący rzadziej. „Każdy nasz koncert w duecie jest nową przygodą, nowym niezwykłym wyzwaniem -mówi Waglewski - dlatego nie mamy przygotowanego stałego repertuaru. Wszystko dzieje się na miejscu, tu i teraz. Dopiero wtedy decydujemy, co będziemy grać.”

Podczas koncertu na pewno można będzie usłyszeć wykonania zarówno z „żelaznego kanonu Voo Voo” (m.in.: „Jak gdyby nigdy nic”, „Flota Zjednoczonych Sił”, „Bo Bóg dokopie”), jak i utwory instrumentalne, mniej znane – te z filmu, ze scen teatralnych. Duety Waglewskiego i Pospieszalskiego często przybierają charakter muzycznej improwizacji, cechuje je żywiołowa, pełna emocji atmosfera. Z pewnością takich wrażeń można się spodziewać i tym razem.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.09.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Super koncert. Bardzo miła atmosfera w kuźni
Koncert był SUPER!!! Jestem pod wrażeniem występu obu panów. Będzie co wspominać!
Koncert był super , bo i muzyka fantastyczna i wykonawcy genialni . Niezapomniane przeżycie . Dziękuje
super koncert
Rewelacyjny koncert
Absolutnie cudowny koncert! Wojtek i Mateusz bezkonkurencyjni jak zawsze. Z ogromną przyjemnością wrócimy na ich koncert po raz kolejny. Wspaniała atmosfera wśród widowni. Jedyny problem który jest dość istotny: krzesła w Kuźni Kulturalnej zdecydowane za ciasno poustawiane, co skutkuje ciągłym potrącaniem sąsiada lub nas przez sąsiada. Akurat na tym koncercie zdarzyło mi się siedzieć obok większej osoby, która mimo dobrych intencji musiała po części siedzieć na moim i drugiego sąsiada swojego krześle, żeby mogła się zmieścić. To naprawdę duży problem tym bardziej jeśli koncert jest szczególny dla widza. Na poprzednich nie było aż tak źle, ale również trzeba było bardzo się pilnować, żeby nie szturchać siebie nawzajem. Szkoda, że to odwraca uwagę od występu.

Polecane

Warszawa inne wydarzenia