Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Bajkowy świat musicalu

koncert

Bajkowy świat musicalu

Bajkowy świat musicalu - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bajkowy świat musicalu

Wykonawcy:
Edyta Krzemień – wokal
Wiesław Pieregorólka – dyrygent
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie: przeboje musicalowe

Edyta Krzemień – doskonała wokalistka i aktorka, obdarzona niezwykłym głosem. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Debiutowała rolą Christine w musicalu „Upiór w operze” w Teatrze Muzycznym ROMA. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, nagrała utwory na płytę „W poszukiwaniu dróg”. Oprócz występów w wielu musicalach realizowanych w polskich teatrach muzycznych, zajmuje się również dubbingiem, jest m.in. nowym głosem Królewny Śnieżki w najstarszym animowanym filmie Disneya „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Nagrywa także piosenki do polskich wersji językowych disneyowskich produkcji.

Wiesław Pieregorólka – muzyk jazzowy, kompozytor, aranżer, producent i dyrygent. Przez 10 lat pełnił funkcję dyrektora ds. artystycznych w wytwórni Universal Music Polska. Napisał muzykę m.in. do utworu „C’est la vie” dla Andrzeja Zauchy. Współpracował z Wojciechem Karolakiem, Tomaszem Szukalskim, Tomaszem Stańko, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Andrzejem Rosiewiczem, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Ryszardem Rynkowskim, Kasią Kowalską, Natalią Kukulską i wieloma innymi.

Ceny biletów:
I strefa – bilet normalny 35 zł, bilet ulgowy 30 zł
II strefa – bilet normalny 25 zł, bilet ulgowy 20 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bajkowy świat musicalu

niekoniecznie wszyscy lubią jaaz, większość to ludzie starsi - poza tym OK
tomasz 25.02.2019 07:02
Bardzo ładny koncert
24.02.2019 11:04
To był wspaniały koncert. Pani Edyta Krzemień śpiewała zachwycająco, wzruszyła mnie do łez i przeniosła swoim głosem w niezwykły świat musicalu. Można było usłyszeć wiele pieknych piosenek. Jestem pod wrażeniem i wybrałbym się ponownie na taki koncert :)
Aneta 24.02.2019 08:38

Polecane z kategorii koncert