koncert

Wanda Johnson (USA)

koncert

Wanda Johnson (USA)

Wanda Johnson (USA) - Bilety na koncert

Wanda Johnson (USA) | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

3.09.2019 r. godz. 19:00

WANDA JOHNSON

Urodziła się w 1963 roku w Południowej Karolinie w rodzinie o muzycznych tradycjach, jako jedna z dziewięciu sióstr. Choć z muzyką jest związana od dziecka, profesjonalnie śpiewać zaczęła dopiero w drugiej połowie lat 90., a debiutancką płytę „Call Me Miss Wanda” wydała w 2003 roku. Jej talent eksplodował trzy lata później, kiedy to ukazała się jej druga płyta „Natural Resource”, co zaowocowało zaproszeniem do udziału w jednej z najbardziej znaczących imprez bluesowych świata, Pocono Blues Festival. W pofestiwalowych recenzjach pisano, że Johnson była największą niespodzianką weekendu. Rok później wystąpiła na Chicago Blues Festival i reakcje były równie entuzjastyczne.

Nic dziwnego! Podczas koncertów Wanda prezentuje świetnie wykonane, własne piosenki, obdarzając słuchaczy uśmiechem tak promiennym, że mógłby rozjaśnić najczarniejszą jaskinię. Z cudowną łatwością nawiązuje kontakt z zachwyconą publicznością, w kilka sekund ujmując ją swoją bezpretensjonalną osobowością. Jej krystalicznie czysty, nie potrzebujący efektów ani ulepszeń, głos, chwyta za serca, zdobywając jej porównania do „młodej Irmy Thomas.”

Jej pierwsza wizyta w Polsce w listopadzie 2008 roku okazała się olbrzymim sukcesem: „Wandzia” absolutnie podbiła polską publiczność.

3 września Wanda wystąpi w Miejskim Domu Kultury Batory!

Bilety w cenie:

30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie MDK Batory lub na stronie biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowity głos, świetny koncert, cudowna osobowość wokalistki, która potrafiła stworzyć niepowtarzalną atmosferę.
Świetny koncert !

Polecane