koncert

Wieża Bajzel

koncert

Wieża Bajzel

Wieża Bajzel - Bilety na koncert

Wieża Bajzel, koncert
wyst.: Miruna Chypś (wokal, bas synth.), Katarzyna Garncarek (gitara, chórek), Aleksandra Siemieniuk (gitara)

Wieża Bajzel to zespół, nie projekt. Artystki przyjaźnią się i spędzają razem czas. Połączyły je fale i muzyka. Grają, śpiewają, czasem krzyczą i rapują. Łączą porządek z bajzlem, plus z minusem oraz dżing z dżangiem, bo czują, że na styku gatunków dzieją się najciekawsze rzeczy.
Tworzą w każdej konfiguracji czasowo-przestrzennej: na próbach, spontanicznie podczas wakacyjnych wyjazdów, czasem niechcący – idąc ulicą. Uwielbiają ten proces. Każda z ich piosenek powstawała w innych okolicznościach i każdą są w stanie zagrać na różne sposoby: cicho i głośno, akustycznie i elektrycznie, analogowo i elektronicznie.
Grają to, co lubią, nie to co trzeba. Starają się, żeby piosenki mówiły o czymś. Najlepiej brzmią na żywo, a koncerty i festiwale to ich żywioł.
Są laureatkami kilku ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej, w tym zwyciężczyniami Grand Prix 55, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (2019), gdzie dodatkowo doceniono ich Nagrodą im. Wojtka Bellona za tekst do utworu „ĄŚĆŹŃ”.

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Wieża Bajzel

Wieża Bajzel to coś więcej niż dobra muzyka. W koncertach na żywo gwarantują bezpośredni przekaz dobrej, żywej energii i całą moc niesamowitych wrażeń. Szczery przekaz, scenicznie i wokalnie nieoceniona i jedyna w swoim rodzaju Miruna, świetnie grające a przede wszystkim bardzo chemicznie współgrające z wokalistką, czarujące Kasia i Ola. Czekam z niecierpliwością na nowe utwory i taki sam albo i jeszcze większy power (o ile to w ogóle możliwe) na przyszłych koncertach.
Super koncert, doskonale brzmiący zespół, z energią, urokiem i świetnymi tekstami

Polecane z kategorii koncert