koncert

Wieża Bajzel

koncert

Wieża Bajzel

Wieża Bajzel - Bilety na koncert

Wieża Bajzel - Warszawa Dom Kultury Śródmieście | Kupuj Bilety Online

Wieża Bajzel, koncert
wyst.: Miruna Chypś (wokal), Aleksandra Siemieniuk (gitara), Katarzyna Garncarek (gitara), Krzysztof Konatowicz (bity i produkcja)

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa.

W naszym zespole bardzo dbamy o równowagę dżingu z dżangiem i staramy się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylujemy akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcemy przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Nasza muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji… Nasze utwory powstawały podczas prób, spotkań i wspólnych wyjazdów od 2016 roku. Początkowo w czysto damskim, a od 2017 w pełni ugruntowanym składzie. Teraz, po dwóch latach pracy, opuszczamy mrok salek prób, nagrywamy płytę i wychodzimy na scenę!

BILETY: 5 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Warszawa inne wydarzenia

Recenzje

Super koncert, doskonale brzmiący zespół, z energią, urokiem i świetnymi tekstami

Polecane