Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Wilki

koncert

Wilki

Wilki - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Od 30 lat zespół Wilki ciągle na Topie .To fenomen polskiej sceny muzycznej ,który nieprzerwanie od tylu lat,cieszy się ciągle ogromną popularnością i niemal uwielbieniem publiczności.
Niezmiennie od 30 lat ,ich koncerty zarówno w Polsce ,jak i za jej granicami nadal gromadzą tłumy publiczności.Każdy ich koncert,to magia,duża dawka pozytywnej energii i doskonały kontakt z publicznością
Właśnie dlatego ,wszędzie gdzie występują,sale koncertowe w 100 % wypełnione są publicznością,która na stojąco oklaskuje kolejne utwory i domaga się wielu bisów .Wilki na swoim koncie mają dziesiątki wielkich przebojów,które zna i siewa cala Polska .Z pewnością na jubileuszowym koncercie w Toruniu nie zabraknie takich utworów jak np.Baska,Urke,Her I AM,Bohema,Love Story itp
Przez wszystkie lata na muzycznej estradzie ,zawsze wszystkie wielkie przeboje Wilków cechuje dojrzałość muzyczna ,oryginalność tekstów,a także charyzmatyczny lider zespołu Robert Gawliński,o charakterystycznym ,wszędzie rozpoznawalnym głosem.
Na wielkie uznanie zasługuje również fakt,że od zawsze wszystkie utwory zespołu stawały się zawsze wielkimi przebojami,podbijały krajowe listy przebojów i na stałe wchodziły w kanon polskiej muzyki popularnej.
Jubileuszowy koncert zespołu Wilki,to wielka uczta dla fanów dobrej muzyki,który z pewnością dostarczy publiczności wielu wzruszeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wilki

Wspaniała oprawa i światła . Muzycy , oraz Robert dali czadu pomimo , że wszyscy byli przeziębieniu a Robert miał chore gardło . Wspaniale było usłyszeć piosenki te starsze i dobrze znane po najnowsze . Było sentymentalnie, nostalgicznie, ale też energetycznie, śpiewnie i tanecznie . Publiczność dopisała, a Robert miał z publicznością fajny kontakt. To co było na delikatny minus to to, że w moim odbiorze muzyka była za głośna co powodowało, że niektóre słowa w ogóle nie były słyszalne, lub stłumione. Dlatego daję 4 zamiast 5 gwiazdek .
Rozanna 11.02.2022 19:41
Super koncert
Beata 10.02.2022 21:43
Koncert Wilków rewelacyjny. Dawno nie byliśmy tak zachwyceni, cudowny wieczór, genialny, charkterystyczny głos Roberta Gawlińskiego, klimatyczne rockowe ballady. Do tego świetny zespół, w którym zagrali również synowie wokalisty. Po pierwszych kilkudziesięciu minutach, wszyscy stali, tańczyli, klaskali, śpiewali, bisowali, A były całe rodziny, młodzi, babcie i wnuki. ( My oboje 60+) Na pewno, gdy Wilki przyjadą do Torunia, pójdziemy się ponownie zaczarować muzyką, która ma moc antidotum na stresujące czasy.
Teresa 10.02.2022 20:38
Genialnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eliza 10.02.2022 11:43
Super jakość, ciekawe nowe aranżacje, nezapomniana atmosfera. Fantastyczna energia, tak wszystkim nam bardzo potrzebna. Dziękuję Wilki macie uzdrawiającą moc!
Moniaw 10.02.2022 08:40
Super koncert. Byłam w szoku ze mimo udziału w pojedynkę tak świetnie się bawiłam i tańczyła. To zasługa zespu. Miejsce ok ale na górze było chlodnawo🙂
Dorfi2 13.12.2018 11:07
ok
bogan 13.12.2018 10:41
Niesamowity! Wspaniały.... i ten głos! Jestem wzruszona,,,, koncert roku!
Persefona 13.12.2018 10:00

Polecane z kategorii koncert