koncert

Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio

koncert

Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio

Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MIŁOSZ OLENIECKI TRIO w składzie:

  • Miłosz Oleniecki - fortepian,
  • Paweł Zwierzyński-Pióro – kontrabas,
  • Rafał Dutkiewicz- perkusja.

Miłosz Oleniecki - pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Absolwent szkoły muzycznej im. K. Szymanowskiego w Warszawie, Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie oraz Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Współpracował z artystami uprawiającymi najróżniejsze style muzyczne - od popu, jazzu, country, poprzez hip hop, aż po muzykę elektroniczną oraz eksperymentalną czy improwizowaną - takimi jak Michał Urbaniak, Wojtek Mazolewski Quintet, Natalia Nykiel, Ortega Cartel, Michał Sołtan i in. zspółtworzy autorskie projekty: P.Unity, Miłosz Oleniecki Trio, Opowieści Improwizowane.

Paweł Zwierzyński-Pióro - kontrabasista, gitarzysta basowy, absolwent Wydziału Jazzu ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie a od tego roku student AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Czynnie udziela się na warszawskiej scenie jazzowej. Na koncie ma między innymi II miejsce z zespołem Kings of Gold na 9. Grupa Azoty Jazz Contest w Tarnowie, współpracę z Moniką Malczak (1. miejsce na Konkursie Wokalistów Jazzowych CEA, występ na 42. konkursie o "Klucz do Kariery" w Gorzowie Wielkopolskim oraz koncerty na festiwalu "Mikstury Kultury" w Katowicach oraz w Krakowskim klubie Piecart). Jako członek prowadzonego przez Zbigniewa Namysłowskiego zespołu "Bednarska Ensamble" występował na festiwalu Jazz Rally w Dusseldorfie, a ze szkolnym Big Bandem na Jazz Jamboree w 2014 roku.

Rafał Dutkiewicz - absolwent nowojorskiej uczelni Drummers Collective. Laureat konkursu DrumFest w Opolu 2013. Nominowany w kategorii "nadzieja perkusyjna" w Polskich Nagrodach Perkusyjnych w 2016 roku. Współpracuje z takimi artystami jak: Skalpel, Marika, Hatti Vatti, Sonar, P.Unity, Wojtek Mazolewski Quintet, Eldo, Michał Urbaniak i wielu innych. Ma na koncie wiele koncertów na rozmaitych festiwalach w kraju i za granicą, koncertował między innymi w Rosji, Szwecji, Anglii, Irlandii, Niemczech, Rumunii, Czechach, Belgii, Holandii, Austrii, Węgrzech. Prywatnie miłośnik piw kraftowych i programu "1 z 10".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje i opinie: Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio

Świetny koncert! Wspaniali muzycy najwyższej klasy.
Dora 11.03.2020 12:39
Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio
Piaseczno, 10.03.2020
Dom Kultury - sala teatralna
Utalantowane muzyki!
Eugeniusz 11.03.2020 10:43
Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio
Piaseczno, 10.03.2020
Dom Kultury - sala teatralna
REWELACYJNE doznanie muzyczne, fantastyczny klimat i ujmujący muzycy. Pierwszy raz nie zabrakło mi instrumentów dętych ;-) SUPER :-)
Aga 11.03.2020 08:34
Wtorek Jazzowy - Miłosz Oleniecki Trio
Piaseczno, 10.03.2020
Dom Kultury - sala teatralna

Polecane z kategorii koncert