koncert

Wtorek Jazzowy - Tubis Trio

koncert

Wtorek Jazzowy - Tubis Trio

Wtorek Jazzowy - Tubis Trio - Bilety na koncert

Wtorek Jazzowy - Tubis Trio - Piaseczno Dom Kultury - sala teatralna | Kupuj Bilety Online

Muzyka Tubis Trio charakteryzuje się chwytliwymi melodiami, zaraźliwym, świetnie dobranym, lekko popowym rytmem pełnym synkop i lirycznymi solówkami. Zespół zaprezentuje materiał z dwóch pierwszych płyt studyjnych: „The Truth” (Challenge Records, 2017) oraz „Flashback” (Audio Cave, 2018), a także przedstawi utwory z najnowszego albumu „So Us”, który ukaże się w grudniu nakładem wytwórni Audio Cave. Na płycie tej znajdzie się osiem utworόw, ktόre będą kontynuacją stylu z poprzednich dwóch płyt, ale z jeszcze większą dawką energii i melodyjności. Wszystkie utwory Tubis Trio są kompozycjami oryginalnymi.

SKŁAD:
Maciej Tubis – fortepian
Paweł Puszczało – kontrabas
Przemysław Pacan – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje

Wspaniały klimatyczny koncert zespołu Tubis Trio, grupy jazzowej o ogromnym potencjale twórczym i obiecującej przyszłości, choć mają już za sobą swój niemały dorobek. Piękna oprawa, światło, atmosfera i miejsce. Szkoda tylko, że trochę publiczność nie dopisała, ale to chyba z faktu, że nie dorośliśmy jeszcze mentalnie i nie potrafimy cenić i cieszyć się z tego co mamy (zespoły i ich możliwości art.. oraz pracę innych ludzi). Stąd tylko 4 gwiazdki, ale to wina nas, publiczności, nie wykonawcy i organizatorów. Pozdrawiam i proszę o więcej !!!
fajny, energetyczny koncert. Swietnie zagrana muzyka, odbiór na zywo lepszy niz z CD.
Świetny, kameralny koncert, doskonały kontakt widowni z artystami. Minusem jakość nagłośnienia (przestery i trzaski w glosnikach) Poza tym rewelacja.
Petarda z dynamitem! Super !

Polecane

Piaseczno inne wydarzenia