koncert
Wtorek z satyrą czyli Marek Majewski zaprasza - Lubelska Federacja Bardów

koncert

Wtorek z satyrą czyli Marek Majewski zaprasza - Lubelska Federacja Bardów

Wtorek z satyrą czyli Marek Majewski zaprasza - Lubelska Federacja Bardów - Bilety na koncert

Wtorek z satyrą czyli Marek Majewski zaprasza - Lubelska Federacja Bardów - Piaseczno Dom Kultury - sala teatralna | Kupuj Bilety Online

Lubelska Federacja Bardów (zwana w skrócie Federacją) - oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców. Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów muzyki popularnej. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową.

W zimowym sezonie kulturalnym, Centrum Kultury w Piasecznie rusza z nowym cyklem wydarzeń pod tytułem WTOREK Z SATYRĄ czyli Marek Majewski zaprasza. Spotkania, których autorem i gospodarzem jest znany satyryk Marek Majewski obejmuje cykl koncertów, w których udział biorą autorzy-wykonawcy z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej. Proponujemy Państwu spotkania z satyrą w starym stylu, tj. nie będącą jedynie przerywnikiem dla śmiesznych, przebieranych scenek, jak to się dzieje w modelu kabaretu obecnie lansowanego w mediach, ale stanowiącej odrębny gatunek sztuki. Cykl nie jest nastawiony na bieżącą satyrę polityczną, ale raczej na nieco głębszą refleksję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje

Super wieczór
Cykl Wtorek z satyrą czyli Marek Majewski zaprasza jest świetny. Każdy wieczór z p. Majewskimi i Jego Gośćmi jest pełnym relaksem z wielką dawką inteligentnego humoru..
Zarówno Marek Majewski, jak i zaproszona przez niego Lubelska Federacja Bardów zaprezentowali fantastyczny program. Setlista piosenek składała się z samych największych przebojów LFB przeplatanych świetnymi zapowiedziami. Usatysfakcjonowani byli zarówno fani LFB, jak i inni słuchacze.

Polecane

Piaseczno inne wydarzenia