koncert Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze

Wielka Gala Zespołu Mazowsze

koncert Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze

Wielka Gala Zespołu Mazowsze

Wielka Gala Zespołu Mazowsze - Bilety na koncert

MAZOWSZE należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, MAZOWSZE powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty zespołu były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!” napisał o zespole szwajcarski dziennik “Gazette de Lausanne”, a Jerzy Waldorff nazwał MAZOWSZE perłą w koronie Rzeczypospolitej.
Zespół MAZOWSZE występował ponad 7000 razy dla ponad 16 milionów widzów, w 50 krajach na 5 kontynentach.
120 tancerzy, śpiewaków i muzyków, ponad 1500 przepięknych kostiumów z 20 etnograficznych regionów Polski. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu, usłyszeć najbardziej popularne piosenki. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

30.11.2021, 17:00 Sala Ziemi
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Wielka Gala Zespołu Mazowsze

Występ cudowny, pełny profesjonalizm, a kostiumy !!!
Przedstawienie było przepiękne. Wrażenia zostaną na długo w mojej pamięci .
Jestem szczerze zachwycony.To było niesamowite przeżycie. Mazowsze podbiło nie tylko moje serce ale wszystkie serca bydgoskiej publiczności. Piękna tradycyjna, muzyka, śpiew i taniec podkreślały narodowy charakter występu. Brawo
Marsab 13.03.2019 08:55
Koncert rewelacja.
przepiękny koncert, wielki profesjonalizm
Profesjonalizm zespołu + fajna atmosfera = POLECAM
Wspaniały występ,cudowni wykonawcy,niesamowite przeżycie, polecam każdemu !!!
Ewa z Jastrzębia - Zdroju 12.03.2018 22:16
Wspaniałe widowisko 😀Podziwiam kondycję tancerek i tancerzy.Uśmiech na ich twarzach bezcenny.
Przedstawienie przepiękne byłem pod wrażeniem.
Fantastyczny występ Zespołu Mazowsze! Prezentowane tańce stworzyły niesamowity klimat. Interesujący program sprawił, że wszyscy dobrze się bawili.
Piękny jubileusz ,poparty wspaniałym występem zespołu „Mazowsze”! Wspaniały zespół taneczny jak i muzyczny!!! Niezapomniane wrazenia!
Występ światowej klasy. Pełen profesjonalizm. Stroje, śpiew i aranżacje na długo pozostaną w pamięci. Popisowy numer z wiankami, zapiera dech w piersiach. Jeżeli tylko jest okazja obejrzeć występ - obecność obowiązkowa.
bardzo piękny występ. jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tej imprezie.takich występów powinno być więcej i to na terytorium całej Polski.
Bilet był kupiony jako prezent więc nie jestem w stanie nic powiedzieć o występie
Występ na wysokim poziomie. Publika dopisała. Atmosfera - po prostu super.
Bardzo dobry koncert, Mazowsze to wspaniała etykieta polskiej kultury
Było super :-)
Bardzo, bardzo piękny występ, polecam każdemu, jestem pod wrażeniem tej ilości kostiumów i wszystkiego....super.!!!!
Bardzo barwne i na wysokim poziomie widowisko. Wysoki kunszt wykonawców. Gorąco polecam
Przepiękne wydarzenie, polecam !
Występ przepiękny. Brakowało mi tylko bieżącej informacji z jakiego regionu Polski pochodzi aktualnie wykonywany taniec i stroje, np. wyświetlane w tle za tancerzami. Nie wszystkie stroje udało mi się rozpoznać.
Jestesmy zauroczeni wystepem Mazowsza!Super przedstawienie! Widzialam kilka razy w telewizji, ale to w zaden sposob nie da sie porownac z wystepem na zywo. Niesamowite przezycie! Duza dawka pozytywnych emocji, polskiej kultury i tradycji! Jestesmy pod duzym wrazeniem i bardzo polecamy!
Wspaniałe widowisko,piękny występ naszego kultowego Zespołu Mazowsze.Na koncercie byłam z koleżankami - byłyśmy oczarowane.- Dziękuję za możliwośc nabycia biletów - pozdrawiam Maria
ciekawy pokaz tańców kultury polskiej
Bawiłam się bardzo dobrze, super koncert. Zespół na bardzo wysokim poziomie artystycznym.
Krysia 02.11.2017 20:29
Koncert i cały występ bardzo mi się podobał. To była prawdziwa uczta muzyczna. Gorąco polecam występy zespołu Mazowsze na żywo,zostają w pamięci na długo. Niesamowite wrażenia artystyczne.
Tadeusz 02.11.2017 17:49
perfekcyjny wystep
Piękny koncert. Profesjonalnie. Wszystko extra.
Bilety na Mazowsze zakupiłem dla Teściów ale z tego co wiem bawili się przednio. Wrócili zadowoleni . bardzo im się podobało.
Zbyszek Krosno Odrzańskie 02.11.2017 13:26
Jestem pod wielkim wrażeniem. Pierwszy raz widziałam "Mazowsze" na żywo i mam nadzieję, że jeszcze będę miała taką okazję, bo opłaca się wydać każde pieniądze za taki występ. Sama tańczyłam w zespole ludowym, ale nie da się porównać jakości.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert