koncert Zespół Pod Budą

40-lecie Zespołu Pod Budą

koncert Zespół Pod Budą

40-lecie Zespołu Pod Budą

40-lecie Zespołu Pod Budą - Bilety na koncert

POD BUDĄ
Zespół wyłonił się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego o tej samej nazwie. Do dzisiaj dał kilka tysięcy koncertów w kraju i zagranicą (USA, Kanada, Australia, ZSRR), nagrał wiele płyt ( złote i platynowe) , znanych przynajmniej dwóm pokoleniom Polaków. Teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego, także kompozycje Jana Hnatowicza tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny od pierwszego dźwięku charakter tej formacji.
Wystąpią:
Andrzej Sikorowski – śpiew, gitara, mandolina, prowadzenie koncertu
Anna Treter- śpiew, instrumenty klawiszowe
Marek Tomczyk- gitary
Andrzej Żurek- gitara basowa

gościnnie:
Adam Niedzielin -instrumenty klawiszowe
Wojciech Fedkowicz –perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 40-lecie Zespołu Pod Budą

Koncert Zespołu Pod Budą fantastyczny!Byliśmy pod ogromnym wrażeniem!A piosenka "Nie przenoście nam stolicy do Krakowa" choć napisana dość dawno jakże jest aktualna! Dodatkowa atrakcja to rewelacyjne wykonanie piosenek w wykonaniu córki Pana Andrzeja zarówno po grecku jak i po polsku. Bardzo dziękujemy za te piękne piosenki na przestrzeni 40-lat.
Koncert super. Sikorski i cały zespół POD BUDĄ wspaniali. Występ z córką miła niespodzianka.
Znakomity występ. Sikorowski jak zwykle fenomenalny. Córcia też.
Bardzo fajny koncert. Minusem była kiepska słyszalność na balkonach. Trochę za krótki
Fajne dwie godziny. Dzęki Wam "Pod Budą"!!! :-)
Jestem bardzo zadowolony z koncertu zespołu Pod Budą.Znam dobrze repertuar zespołu,jestem fanem,miłośnikiem tej grupy.Łezki pojawiły się w moich oczach ze wzruszenia trochę bluesa,szczypta folku,odrobinę pop-rocka i bałkańskiego klimatu a do tego genialne teksty/okno rzeczywistości/brak słów aby to opisać.Zespół jak za dawnych lat dał popis swoich możliwości na scenie potrafił rozweselić jak natknąć człowieka nutką nostalgii.Dla mnie to był wspaniały koncert najlepszy w tym roku.
Super, super koncert
Świetny koncert. Czekamy na kolejne lecie zespołu.
The concert was great. I heard the grouup first in 70-s on Polish Radio. And now my wife and I have seen them perform. Came all the way to see them from Belarus where we live.
Andrei from Belarus 15.11.2017 11:19
Przepiękny koncert, mimo upływu lat piosenki są nadal aktualne, to zasługa wspaniałych tekstów Andrzeja Sikorowskiego. Miło było spędzić wieczór z Nimi
Dziękujemy- koncert doskonały. Byliśmy tam z Włocławka, a może dobre bogi zawiodą kiedyś "Pod Budą" także do nas do Włocławka , do Centrum Kultury Browar B?
Wspaniali wykonawcy i wspaniałe wykonanie piosenek, ulubiony Zespół mojego pokolenia.
Wspaniale spędzone ponad 2 godziny przy sympatycznych i nastrojowych piosenkach. Organizacja koncertu wspaniała, ładna scenografia, oświetlenie i nagłośnienie.
świetna zabawa, wszytsko super zorganizowane , jesteśmy z Mama bardzo zadowolone!
mówią, że nie można cofnąć czasu.... to się stało za sprawą piosenek zespołu Pod Budą i atmosfery, którą stworzyli. Nagle wszyscy na tej sali zostawili za sobą tak około 30 lat i wrócili do czasów swojej młodości. Dziękujemy
Dorota 21.10.2017 22:17
Piękny koncert, z klasą !!!
maria 20.10.2017 12:26
koncert bardzo mi się podobał
ola 19.10.2017 14:52
Zespół 5*, ale nagłośnienie to koszmar.Po 40 min. opuściliśmy aulę - nie dało się nic zrozumieć z przepięknych tekstów. Aula słynie z bardzo dobrej akustyki, a tu zaserwowano halowe nagłośnienie.Wychodząc na osłodę kupiliśmy płytę z "40". Może trafimy kiedyś na koncert ulubionej grupy z profesjonalną oprawą akustyczną.
Wykonawcy, repertuar i sala na najwyższym poziomie.
Jadwiga 18.10.2017 15:27
Świetny występ. Serdecznie polecam.
Wspaniały występ i jak zawsze rzucające na kolana nagłośnienie l.
Wspaniały koncert ! Świetne teksty i muzyka.
Koncert rewelacyjny! Piosenki z solowych płyt jak i z zespołem na żywo robią jeszcze większe wrażenie. Chciałoby się posłuchać jeszcze raz :)
Wielkie wydarzenie. Uczta dla ucha i duszy. Nadal w duszy nam gra Andrzej S. Jego występ w NFM to najlepszy Jego koncet na którym byliśmy. Akustyka sali najwyższej klasy.Jesteśmy zachwyceni.
Rewelacyjny koncert! Szczególnie I część z udziałem Mai Sikorowskiej i Jacka Królika.
Wszystko super :)
koncert i organizacja na bardzo wysokim poziomie
piekny, wzruszjacy koncert

Polecane z kategorii koncert