Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Zespół Weekend - Lato w rytmie Disco

koncert

Zespół Weekend - Lato w rytmie Disco

Zespół Weekend - Lato w rytmie Disco - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem . Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski i Paweł Nitupski.
Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ w roku 2003 i 2010 oraz Nagrodę Burmistrza Miasta w roku 2012 na Festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Przez okres wielu lat zagraliśmy niezliczoną ilość koncertów ,wydaliśmy kilka płyt ,stworzyliśmy kilka bardzo znanych piosenek z których np. "ZA Miłość Mą, Jesteś Zajebista ,Playboy ,To Karolina"itd... wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Teledysk do piosenki "Ona Tańczy Dla Mnie" jako jedyny Polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.
Począwszy od dużych miast, po małe miejscowości jak i gminy jesteśmy znani z bardzo energetycznych koncertów na których z całą pewnością nie da się nudzić , na których to bardzo dobra muzyka , pozytywna energia i uśmiech na twarzy to motto przewodnie zespołu Weekend!!!
Kochani my ze swej strony chcielibyśmy Was zapewnić, że grupa WEEKEND podtrzyma swoje oryginalne brzmienie, i z całą pewnością nie spocznie na laurach ,tylko będzie starała się wam dać jeszcze wiele radości i dużo dobrej muzyki!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Dźwirzyno

Brak wydarzeń w: Dźwirzyno

Recenzje i opinie: Zespół Weekend - Lato w rytmie Disco

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert