koncert

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście

koncert

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście - Bilety na koncert

Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Koncert „Życie Jest Piosenką. Piosenki Jacka Cygana” to zabawna, wzruszająca i łącząca pokolenia słowno-muzyczna podróż przez 40 lat pracy artystycznej Jacka Cygana. Usłyszymy ponadczasowe przeboje w wykonaniu samego autora oraz jego gości. Artystom na scenie towarzyszyć będzie pełen muzycznej energii Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua.

Po obejrzeniu wydarzenia w innych miastach widzowie pisali o nim: „majstersztyk”, „świetny”, „magiczny”. Nic w tym dziwnego, bowiem Jacek Cygan jest jednym z najlepszych polskich tekściarzy, a jego teksty na zawrze zapadają w pamięć i pozostają w sercach odbiorców.

Dwugodzinny koncert pełen będzie najlepszych piosenek autorstwa Mistrza, zarówno tych na wesoło, jak i nostalgicznych. Ich wykonania podejmą się wybitni artyści – wokaliści oraz aktorzy: Kamila Klimczak, Beata Rybotycka, Andrzej Seweryn, Jacek Wójcicki oraz sam Jacek Cygan, który również poprowadzi cały wieczór. Za muzykę odpowiadać będzie Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua.

Tak o koncercie mówi Jacek Cygan: "Piosenka lubi być śpiewana. Ten spektakl przyniesie niezwykłe wykonania i zaskakujące interpretacje. Zapraszam zatem na piosenkowy wieczór, który, mam nadzieję, jednych ściśnie za gardło, innych rozbawi, a wszystkich rozśpiewa".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

13.02.2020, 19:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

koncert wspanialy niestety jest ich u nas w szczecinie zbyt malo
Koncert bez przerwy ponad 2h, super zabawa i czysta przyjemność - przedstawienie na najwyższym poziomie, polecam wszystkim: i starym i młodym 😉
Rewelacja ! - 2 bite godziny doskonalej zabawy !
Uczta dla duszy 😃😃😃😃
Zabawa była wspaniała. Świetny prowadzący. Życzył bym sobie więcej takich imprez.
piekny koncert, tylko brakowalo dwoch piosenek na bis.poizdrawiam.
Coś cudownego. Na wesoło ale i nostalgicznie. Szczerze polecam każdemu kto lubi polską piosenkę.
PIĘKNY WYSTĘP I BARDZO DOBRA ORGANIZACJA.
Przerewelacyjny koncert, Jacek Cygan w roli konferansjera imponował swoją inteligencją, kulturą, poczuciem humoru. Artyści także zawyżyli poziom wydarzenia, wszyscy pokazali w pełnej krasie swój wachlarz artystycznych umiejętności. Emocje, jakie towarzyszyły podziwianiu wszystkich występów, są warte ponownego przeżycia.
Było wspaniale, pozdrawiamy
Bardzo mi się podobała impreza. Warto było uczestniczyć w niej. Polecam.
świetna organizacja, uroczy prowadzący, fantastyczni wykonawcy, pełny profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam, dwie godziny uczty. No i moja mama, dla której był to prezent wniebowzięta = czego chcieć więcej :)
Piękny koncert,cudowne spędzony czas.Uwielbiam teksty Pana Jacka Cygana.Emanuje pozytywną energią!
Aniuta 23.04.2018 20:05
Wspaniałe SPA dla duszy :)
alex 23.04.2018 19:21
Koncert wspaniały. Artyści wspaniali. Jacek Cygan ma nie tylko talent do pisania tekstów ale również do śpiewania i prowadzenia takich koncertów.
Świetny koncert, długotrwała owacja na stojąco. Pan Jacek Cygan, który skromnie nazywa siebie tekściarzem, w rzeczywistości jest Wspaniałym Artystą i urodzonym konferansjarem, który jak mało kto w tej profesji potrafi wytworzyć magiczny kontakt z publicznością
Mikros 23.04.2018 11:18
Koncert bardzo udany, dobór utworów znakomity, super anegdoty Jacka Cygana, przemiła atmosfera, wspaniali artyści i głosy, Kamila Klimczak rewelacyjna
Koncert super!Jacek Cygan stworzył fantastyczną atmosferę i w przemiły sposób ukazał swój piękny dorobek w wykonaniu nie tylko towarzyszących artystów ale i swoim własnym! Dziękujemy!
Ajwon 23.04.2018 08:59
Bawiliśmy się świetnie , pan Jacek prowadził rewelacyjnie , wisienka na torcie to występ Grzesia z zespołu Kombi:) . Publiczność reagowała entuzjastycznie, jakby mogła to bisowałaby i do północy :)))
Anna 23.04.2018 08:52
Majstersztyk :)
Matt 23.04.2018 08:27
Dziękuję za wspaniały koncert."Targały" mną różne emocje od śmiechu i radości,po smutek i płacz. Koncert piękny i wart obejrzenia.
To był wieczór przepełniony melodią słów Jacka Cygana na tle znanych nut, na nowo wypowiedzianych.
Konrad Łakomy 07.03.2018 16:52
Wspaniały koncert! Ciepło Pana Cygana! Goście super profesjonalni również orkiestra! Rewelacja!!!
Świetna atmosfera, doskonali wykonawcy, szacowny Jubilat, warte Oscara
rewelacja
Piękny koncert, wspaniali wykonawcy. dziękuję
Wspaniałe, niezapomniane chwile. Znakomici wykonawcy. Cygan jak to Cygan zawsze perfekcyjny. Bardzo dziękuje Panu Jackowi za wszystkie te lata z jego piosenkami. Beata
Cuuuuudnie!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
24.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane