koncert

#cośinnego, #cośpięknego

koncert

#cośinnego, #cośpięknego

#cośinnego, #cośpięknego - Bilety na koncert

Zespół taneczny Woda na Młyn z Warszawy już od pięciu lat prezentuje tańce ludowe i narodowe w niecodziennych opracowaniach scenicznych, do nieoczywistej muzyki i w niebanalnych wariacjach tradycyjnych strojów.

Koncert #COŚPIĘKNEGO #COŚINNEGO to kompilacja choreografii inspirowanych folklorem wsi, miasta, nizin, wyżyn, lasów i gór, karczm, szynków i salonów, przepuszczona przez pryzmat naszej współczesnej miejskiej wrażliwości.

Program urodzin to podsumowanie pięcioletniej działalności „Wody na Młyn” oraz naszej intensywnej współpracy z Teatrem Pijana Sypialnia, którego aktorzy oraz muzycy gościnnie wystąpią podczas wydarzenia.
Pierwsza część koncertu to reminiscencje polskich tańców wiejskich i miejskich oraz narodowych, druga oparta jest na folklorze góralskim całego łuku Karpat – od Czech po Rumunię, trzeci blok natomiast to premiera choreografii inspirowanej tańcami salonowymi i muzyką filmową.
Podsumowując: coś pięknego, coś innego, magia tańca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: #cośinnego, #cośpięknego

Woda na młyn - coś pięknego - coś innego. Są konkurencją sami dla siebie. Przedstawienie ładne, ale w porównaniu do WESELA które wystawiali wraz z Pijaną Sypialnią - wyraźnie czegoś brakuje. Gdybym Wesela nie oglądał - to coś pięknego zajełoby 1 miejsce w moim rankingu.
Fantastyczne przedstawienia! Cała moja rodzina zachwycona była poziomem artystycznym wykonania, oprawą muzyczną, prowadzącym, Panem Mariuszem oraz całym Domem Kultury Kadr! Czekamy z wytęsknieniem na kolejne przedstawienia Wody na Młyn i Teatru Pijana Sypialnia!
bardzo miłe dla oka i ucha
Bardzo fajna scena DK, speklakl pierwsza klasa
Z przyjemnością patrzyliśmy na talent taneczny i zaangażowanie osób tworzących Wodę na Młyn. Widać, że to co robią sprawie im radość. DK Kadr posiada bardzo wygodną salę widowiskową. Polecam wizytę w DK Kadr jak i występy ludzi z pasją czyli Wody na Młyn.
Rzeczywiście coś innego! Coś pięknego! Dziękujemy za cudowny wieczór!
Doskonały spektakl, widać, że zespół bawi co robi. Profesjonalne układy i wykonanie.
Dokładnie jak w tytule: coś innego - coś pieknego. Można tylko podziwiać oryginalne pomysły i świetne wykonanie. Brawo! Oby tak dalej do kolejnych urodzin!
Naprawdę coś innego! Tańce ludowe po nowemu i jednocześnie z respektem do tradycji :)

Polecane z kategorii koncert