Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

made in JAZZ: Michał Aftyka Quintet

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: made in JAZZ: Michał Aftyka Quintet


Jak działają recenzje?
Bardzo dobry koncert. Najpierw dwa kawałki z następnej, nagrywanej w przyszłym tygodniu płyty; bardzo agresywne i zaskoczyły mnie nie przyjemnie. Potem było już lepiej, odetchnąłem przy Pożegnaniu słońca zagranym z czuciem. Było dużo materiału z debiutanckiej płyty: Jaszczur spod znaku Panny, Ocean, Trzeci papieros bezsenności, Głos pana, Serce otwarte na pół. Zgrana kapela! Najlepsze solówki - wibrafonista Tymon Kosma. Zbyt mało udzielał sie solo saksofonista Marcin Konieczkowicz. Z kolei lider, Michał Aftyka nie przynudzał na basie solówkami, grał oszczędnie, ale z mocną pulsacją. Odnotowuje duszne powietrze w sali Domy Kultury Kadr; jest nowa, więc może by nie oszczędzać na klimatyzacji ?
Mefju 19.05.2024 09:47
DKKadr kolejny raz zaprezentował wyborne danie. Eco, fusion, hand made, fair trade slavic taste. I jeszcze ten mały dzieć na widowni 😂 Sztućce w garść - było pysznie!
3rdstageminiboss 19.05.2024 09:36
Utalentowani młodzi artyści:) utwory, które już znali wypadły najbardziej swobodnie i klimatycznie. Bardzo dobra akustyka w sali w budynku KADR
Agat 19.05.2024 08:59