Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

musical

Musical Kosmos

musical

Musical Kosmos

Musical Kosmos - musical
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Musical, który porusza serce.

Musical Kosmos - więcej informacji

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

Musical przedstawia problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. Pokazuje, jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość i nadzieja. Spektakl wzbogacają ręcznie malowane horyzonty oraz oryginalna scenografia.

Bogactwo akrobacji i tańca zadziwia oraz cieszy oko młodszych, jak i starszych widzów, a skłaniające do refleksji dialogi i muzyka, wzruszają i dodają energii.

Musical Kosmos to autorska produkcja Akademii Artystycznej w realizacji Teatru Młodych. Premiera musicalu odbyła się w 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Zapraszamy na tournée Musicalu Kosmos po Polsce!

Zobacz więcej na stronie Teatru Młodych → www.teatrmlodych.pl

Bilety ulgowe przysługują wszystkim uczniom, emerytom oraz rencistom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Musical Kosmos

Rewelacja! Piękne, dynamiczne i na temat! Trafia, gdzie ma trafić!
Lila 28.03.2023 13:10
Kostiumy piękne Choreografia piękna Taniec piękny Teksty marne niestety :( Trudno mi zgadnoc komu by sie ten spektakl podobał, może dziewczętom w wieku 11-12 lat? Sama treść przedatawienia reklamowana uniwersalne jest po prostu mocno infantylna. Licealistki czuły sie momentami zażeniwane poziomem. Ale choreografia, kostiumy, taniec naparwdę piękne.
R 27.03.2023 08:57
Godny polecenia musical. Dużo tańca, śpiewu, wpadające w ucho piosenki i wartościowe przesłanie. Ciekawa propozycja i odskocznia od znanych tytułów musicalowych. Mojej żonie i córce bardzo się podobało. Umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne dzieci rzeczywiście zachwycają. Przepięknie śpiewająca młoda wokalistka. Ładnie zaśpiewany duet. Dobre wykonanie taneczne i aktorskie dorosłych wykonawców. Na pewno warto wybrać się i zobaczyć. Na scenie dużo się dzieje, a po spektaklu wychodzisz pełen emocji i przemyśleń.
Marcin 24.03.2023 16:20
Spektakl zachwycający, wzruszający. Wart obejrzenia. Niesamowita energia. Wartościowy przekaz.
Wiolka 24.03.2023 12:25
Świetnie przetańczone, ładnie zaśpiewane. Kostiumy celowały raczej w poczucie estetyki młodszej grupy widzów. ;) Tym bardziej - skoro również (głównie) dla nich był spektakl, rozczarowało mnie utrwalanie stereotypowego podejścia do ról kulturowych płci.
Ewa 24.03.2023 12:19
Spektakl bardzo porusza, szczególnie, że jest to musical. Od pierwszego momentu byłem wpatrzony i uśmiechnięty. Historia świetna zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Kostiumy były świetne. Muzyka i kawałek „My” mocniejszy, emocjonalny i dosadnie mówiący o tym gdzie kryje się istota miłości naprawdę robi robotę. Jestem pod wielkim wrażeniem ile pracy artyści musieli włożyć w szlifowanie choreografii i śpiew. Gratuluje! Naprawdę uważam, że warto to zobaczyć. Czuć pasje, energię, miłość do działania. Czuć, że nie są to osoby, dla których jest to kolejny „spektakl do odpękania”, a ich serca są na scenie. Mega! Czekam na kolejne produkcje, a na Kosmos jeszcze zabiorę znajomych, jak ponownie pojawi się w Gdańsku.
Cor 24.03.2023 11:28
Wspaniały spektakl! Mądry, zabawny, a nawet przyznaje, że uroniłam łzę wzruszenia. To jeden z tych spektakli, na który poszłabym jeszcze raz! Kiedy gracie następnym razem?
Wiola 24.03.2023 10:13
Wspaniałe przyżycie! Chętnie zobaczyłabym jeszcze raz.
Ania 24.03.2023 08:05
Fantastyczny spektakl, świetna muzyka, szczerze polecam
Maikel 23.03.2023 19:57
Super musical, fajny przekaz o przyjaźni i miłosci zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
ANIA 23.03.2023 13:44
Musical z dobrym przeslaniem, mądrymi i wartościowymi tekstami. Artyści utalentowani z niezłą kondycja ! Dla mnie nie była to ani strata czasu ani pieniędzy bo to naprawdę ciekawe widowisko.
Rafał W. 03.02.2023 11:37
bardzo słaba wizualizacja, projekcja widać , że młodzi artyści mają przed soba jeszcze bardzo dużo pracy, aby występ zachwycał, był synchroniczny Przesłanie piękne Ale z pewnościa nie do grupy wiekowej dzieci przedskzolnych, jak zostalismy poinformowani . Atomy, cząsteczki, metafory, aluzje,...nie są jezykiem zrozumiałym dla dzieciaczków w tym wieku ukłądy choreograficzne ale całosc zbyt długa, onotonna, nie zaskakująca. Fajna rola czarnego charakteu, chyba ona utkwiła nam pozytywnie w pamięci
sds 01.02.2023 10:00
Wspaniały spektakl pod względem przesłania i poziomu technicznego artystów. Treści przekazywane w bardzo oryginalny sposób ukazują piękno wszechświata. Niech Teatr Młodych gra ten spektakl dalej!!!jest bardzo potrzebny nie tylko małym, ale młodym, którzy szukają odpowiedzi na podstawowe pytania.
Roland 30.01.2023 21:26
Było świetnie
Kasia 30.01.2023 11:41
Spektakl może dobry dla dzieci, mało ciekawa fabuła, bez większego pomysłu na dialogi, słabo śpiewający młody wokalista. Świetna młoda wokalistka, ładnie zatańczone. Cena biletów zupełnie nieadekwatna do poziomu artystycznego.
jz 30.01.2023 08:03
Za te cenę na Spektakt na wyższym poziomie. Przesłanie było piękne, muzyka. Widać że aktorzy mają dużo pracy przed sobą, żeby osiągnąć wysoki poziom. Taniec nie był zsynchronizowany. A dla dzieci 3 4 5 plus z pewnością dialogi nie zrozumiałe jeszcze. Mimo wszystko dzieci bardzo zadowolone, my też. Brakowało mi osobiście pełnej grafiki kosmicznej. Cudowna gra aktorska Pani, która grała czarny charakter. I loda solistka pięknie zaspiewala.
Przemysław 28.01.2023 23:05
Zabrakło informacji, że jest to przedstawienie dla najmłodszych widzów, więc byliśmy rozczarowani. Spodziewaliśmy się akrobacji cyrkowych i mocnych wrażeń. Ceny biletów bardzo przesadzone, powinny kosztować maksymalnie 40 zł za lepsze miejsca.
Serniczek 28.01.2023 08:42
W spektakl włożono bardzo dużo pracy, za co należą się brawa. Przekaz uniwersalny i mądry. To z co przeszkadzało to za długie piosenki i brak bezpośredniego powiązania kolejnych scen ze sobą. Starsze dzieci przez to trochę się nudziły. Młodsze bardzo zainteresowane, ale nie do końca rozumiały o co chodzi, przez użyty język - materia, cząsteczki, atomy. Dlatego, mino dużej liczby akrobacji, 3 gwiazdki.
OlaJ 28.01.2023 08:41
Było super, niesamowity występ,wywarł na nas ogromne wrażenie.
Ania 28.01.2023 08:27
Musical w niezwykły sposób mówi i tym co w życiu jest ważne i dobre. Bardzo polecam i dla dorosłych żeby przypomnieli sobie jak być sobą i dla dzieci, które zachwyca się niezwykłymi kreacjami i niespotykana choreografia oraz akrobacjami. Dodatkowo przyjemnie jest zobaczyć z jaka ogromna pasja i zaangażowaniem można występować na scenie. Wyszliśmy - 7-latek i jego mama bardzo zauroczeni tym musicalem.
Ada 27.01.2023 11:10
Musical przepiękny,że wspaniałym przesłaniem, szczególnie na dzisiejsze czasy.Jestem zachwycona❤️
Mariola 27.01.2023 09:23
Skromna scenografia. Mało zróżnicowany repertuar piosenek i melodii. Monotonny. Gra aktorska i kostiumy na dobrym poziomie.
Anonim 27.01.2023 08:35

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Rewelacja! Piękne, dynamiczne i na temat! Trafia, gdzie ma trafić!

  Lila 28.03.2023 13:10


 • Godny polecenia musical. Dużo tańca, śpiewu, wpadające w ucho piosenki i wartościowe przesłanie. Ciekawa propozycja i odskocznia od znanych tytułów musicalowych. Mojej żonie i córce bardzo się podobało. Umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne dzieci rzeczywiście zachwycają. Przepięknie śpiewająca młoda wokalistka. Ładnie zaśpiewany duet. Dobre wykonanie taneczne i aktorskie dorosłych wykonawców. Na pewno warto wybrać się i zobaczyć. Na scenie dużo się dzieje, a po spektaklu wychodzisz pełen emocji i przemyśleń.

  Marcin 24.03.2023 16:20


 • Spektakl zachwycający, wzruszający. Wart obejrzenia. Niesamowita energia. Wartościowy przekaz.

  Wiolka 24.03.2023 12:25


 • Świetnie przetańczone, ładnie zaśpiewane. Kostiumy celowały raczej w poczucie estetyki młodszej grupy widzów. ;) Tym bardziej - skoro również (głównie) dla nich był spektakl, rozczarowało mnie utrwalanie stereotypowego podejścia do ról kulturowych płci.

  Ewa 24.03.2023 12:19


 • Spektakl bardzo porusza, szczególnie, że jest to musical. Od pierwszego momentu byłem wpatrzony i uśmiechnięty. Historia świetna zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Kostiumy były świetne. Muzyka i kawałek „My” mocniejszy, emocjonalny i dosadnie mówiący o tym gdzie kryje się istota miłości naprawdę robi robotę. Jestem pod wielkim wrażeniem ile pracy artyści musieli włożyć w szlifowanie choreografii i śpiew. Gratuluje! Naprawdę uważam, że warto to zobaczyć. Czuć pasje, energię, miłość do działania. Czuć, że nie są to osoby, dla których jest to kolejny „spektakl do odpękania”, a ich serca są na scenie. Mega! Czekam na kolejne produkcje, a na Kosmos jeszcze zabiorę znajomych, jak ponownie pojawi się w Gdańsku.

  Cor 24.03.2023 11:28


 • Wspaniały spektakl! Mądry, zabawny, a nawet przyznaje, że uroniłam łzę wzruszenia. To jeden z tych spektakli, na który poszłabym jeszcze raz! Kiedy gracie następnym razem?

  Wiola 24.03.2023 10:13


Polecane z kategorii musical