spektakl

Balet Kopciuszek

spektakl

Balet Kopciuszek

Balet Kopciuszek - Bilety na spektakl teatralny

„Kopciuszek” bajka baletowa z muzyką Sergieja Prokofiewa.
Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych.

Opowieść o ,,Kopciuszku’’ czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.
…za górami za lasami…
…dawno dawno temu w królestwie Króla Ćwieczka…
…Siostry Kopciuszka biegły na bal, zasapane z poplątanymi włosami i dziurą w bucie…

Uczucia i przeżycia bohaterów wyrażone są językiem ruchu, który w szczególny sposób potrafi wyrazić nawet najgłębsze ludzkie emocje. Dopełnieniem przedstawienia są piękne neobarokowe kostiumy.

,,Kopciuszek” nagradzany jest brawami już w trakcie trwania spektaklu ! Po spektaklu przewidziane jest spotkanie z tancerzami, podczas którego każdy chętny będzie mógł zadać pytanie artystom, z bliska zobaczyć kostiumy, baletki, pointy, zapytać o to co go najbardziej interesuje, zrobić pamiątkową fotografię z artystami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.10.2022, 11:00 Teatr Palladium
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Balet Kopciuszek

Pięknie przekazana opowieść. Dostępna dla każdej grupy wiekowej. Światła, muzyka, scenografia i kostiumy pobudzały wyobraźnię.
Było super! Dziękuję!
Spektakl bardziej dla młodszych dzieci, choć i niektóre te były zbyt głośno. Pomysł dość dobry i wykonanie też niczego sobie, ale nad organizacją imprez należy jeszcze popracować - duże kolejki przy wejściu, wchodzące osoby w trakcie spektaklu, duże zamieszanie na koniec.
spektakl wspaniały ,zabawa wyśmienita mały minusik za głośna muzyka . Zabawa dla dzieci wspaniała czekami na więcej . Dzięki za tak wspaniałą realizację pozdrowienia
PRZYJEMNIE SIĘ OGLĄDAŁO

Polecane z kategorii spektakl