Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Blondynki wolą mężczyzn

spektakl

Blondynki wolą mężczyzn

Blondynki wolą mężczyzn - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Premiera 14 listopada 2011, godz. 19.00, Teatr Palladium w Warszawie.

TEGO NIE ZOBACZYCIE W TELEWIZJI !
Kabaretowo-muzyczno-taneczna komedia z duchem perkusisty w tle. Tylko w tej komedii będziecie mogli Państwo podziwiać Krzysztofa Ibisza, Michała Milowicza i Tomasza Stockingera, grających razem w jednym przedstawieniu. I to jak grających !!!

Przezabawne dialogi, prześmieszne skecze i dużo piosenek niegdzie dotąd nie wykonywanych. Prawdziwy mini festiwal piosenki. Urzekające i tryskające humorem widowisko, które zadowoli nawet wybrednego widza spragnionego niebanalnego żartu i romantycznych doznań. Słowem humor, taniec, miłość i śpiew. Każdy tu znajdzie coś dla siebie - rewię, kabaret, varietes, musical z odrobiną liryki. Tytułowe blondynki - Alicja Dąbrowska, Julita Kożuszek, Ewa Lorska zaskakują nas co i rusz swoim wdziękiem i blondynkową werwą w skeczach, piosenkach, dialogu i tańcu.

HISTORIA :
Dwie blondynki aktorki plus dwóch aktorów i tajemniczy reżyser Milosz Radżinski spotykają się w dawnym PRL-owskim domu kultury "Świt" w Bieszczadach, by przygotować program estradowy na kontrakt do Chicago. Przeznaczenie w osobie menedżera Maksa decyduje o ich przyszłości inaczej. Jest to opowieść o marzeniach, przyjaźni, miłości i ....teatrze! Całość wieńczy żywiołowa rewia kabaretowa połączona z błyskotliwą konferansjerką Krzysztofa Ibisza.

"Blondynki wolą mężczyzn" to komedia, która pozwoli Państwu na oderwanie się od monotonii życiowych trosk i wznieść się choć przez chwilę ponad codzienną pospolitość.

Przedstawienie zrealizował znany producent Leszek Kwiatkowski ("Syndykat Artystyczny").

Spektakl wyreżyserował Piotr Dąbrowski. Doświadczony, wielce pomysłowy reżyser, znany z takich choćby realizacji jak : "Czarownice z Salem", "Trzy razy łóżko", "Baby blues" czy "Polowanie na łosia".
"SKĄD MY SIĘ ZNAMY?
SKĄD SIĘ ZNAMY?
SZANOWNI PAŃSTWO
DOBRZE WIECIE.
MY PRZECIEŻ WSZYSCY
RAZEM GRAMY
W TYM NASZYM POLSKIM
KA BA RE CIE !"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Blondynki wolą mężczyzn

ŻENADA, płytkie żarty, uwłaczające inteligencji człowieka, komplentna niezgodnośc tytułu przedstawienia z treścią.SZKODA PIENIĘDZY, CZASU,wyszlismy przed końcem przedstawienia, nie moglismy tego ani słuchac,ani oglądac,i nie bylismy jedyni.ODRADZAM WSZYSTKIM.
07.12.2013 18:32

Polecane z kategorii spektakl