spektakl
Bóg mordu Yasminy Rezy

spektakl

Bóg mordu Yasminy Rezy

Bóg mordu Yasminy Rezy - Bilety na spektakl teatralny

Bóg mordu Yasminy Rezy - Łódź Teatr Muzyczny | Kupuj Bilety Online

„Bóg mordu” to niezwykle „aktorsko” napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych „wychowanych” osób rozmawia w „kulturalny” sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. Tytułowy „Bóg mordu” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.

Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź” Romana Polańskiego. Do współpracy przy warszawskiej realizacji spektaklu zaprosiliśmy gwiazdorską obsadę Katarzynę Maciąg i Lesława Żurka, oraz Katarzynę Misiewicz-Żurek i Piotra Ligienzę/Marcina Chochlewa.

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 40 min. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

11.11.2019, 16:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
11.11.2019, 19:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje

Bardzo dobry spektakl!!!! Aktorzy zagrali naprawde znakomicie, szczególnie dziewczyny :)
Wspaniałe przedstawienie
Sztuka zbyt rozciągnięta w czasie.
Spektakl bardzo dobry, można się pośmiać. Niestety odległe siedzenia nie pozwoliły się w pełni cieszyć sztuką- słaba widoczność oraz nagłośnienie, a raczej jego brak- miejscami nie było słychać aktorów.

Polecane

Łódź inne wydarzenia