spektakl

Spektakl teatralny "Pastorałka"

spektakl

Spektakl teatralny "Pastorałka"

Spektakl teatralny "Pastorałka" - Bilety na spektakl teatralny

Misterium ludowe będące teatralną interpretacją tekstów „Betlejem Polskie” Lucjana Rydla i „Pastorałki ” Leona Schillera. Spektakl w pięciu aktach przygotowany przez grupę teatralną „Otwarte Drzwi” z gościnnym udziałem dzieci oraz Regionalnego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie”. Aktorzy wcielając się w poszczególne postaci w groteskowy sposób odtwarzają znaną wszystkim historię przyjścia na świat Bożego Syna. Niczym rzeźby z kapliczek, świątki z obrazów ludowych, orszaki kolędnicze, tworzą obraz łączący tradycyjne elementy kultury małopolski ze współczesnym widowiskiem teatralnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

PASTORAŁKA BYŁA PRZEPIĘKNYM SPEKTAKLEM. DOSTARCZYŁA MI WIELU WZRUSZEŃ I POZWOLIŁA PRZENIEŚĆ SIĘ W PIĘKNY, BEZTROSKI ŚWIAT I KRAJ LAT DZIECINNYCH, KTÓRY JEST JAK PIERWSZE KOCHANIE, BO TAKĄ PIERWSZĄ BYŁA PASTORAŁKA.
Jestem pod dużym wrażeniem wystepu teatralnego,umiejętnego połaczenia,dorosłych,dzieci i zespołu tanecznego.Aktorzy grali w tej sztuce jak zawodowcy , miałem przyjemność oglądać ich w poprzednich spektaklach gdzie również zaprezentowali wysoki poziom .Brawo,brawo
Piękny ludowy regionalny spektakl
Świetna sprawa,bardzo potrzebna !!! co zresztą potwierdziła frekwencja na sali,cieszy udział dzieci tak na scenie jak i widowni😀👍👍👍
Rewelacja! Jestem zachwycona . Przepiękna scenografia i muzyka. Gratulacje dla wszystkich wykonawców. Czekamy na kolejny spektakl.
Bardzo piękny występ zespołu Pogórzanie i oczywiście amatorskiego zespołu teatralnego. Życzę dalszych sukcesów i oczekujemy na kolejną sztukę. Gratulacje dla Pana Tajaka. i aktorów, którzy włożyli bardzo dużo wysiłku i pracy abyśmy mogli zobaczyć i cieszyć się chwilą. Wspaniały występ.
Przedstawienie bardzo ciekawe, polecam
Było super
Warto się wybrać. Gorąco polecam- uczta dla duszy.
Świetne !
Wszystko super, bardzo się nam podobał występ grupy amatorskiej. Poleciłam swoim znajomym aby wybrali się na następny spektakl bo naprawdę warto.

Polecane