Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Ho Ho Ho Mikołaj Show

spektakl

Ho Ho Ho Mikołaj Show

Ho Ho Ho Mikołaj Show - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ho ho ho, Mikołajki coraz bliżej!
Z tej Wyjątkowej okazji zapraszamy wszystkie dzieci na Wielkie show świętego Mikołaja i po odbiór specjalnie przygotowanych prezentów! W powietrzu i na scenie, w blasku reflektorów przy największych świątecznych hitach, w towarzystwie elfów i z wykorzystaniem prawdziwej magii, w swoim brawurowym show prosto z Laponii wystąpi sam Święty Mikołaj. A atrakcji w tym dniu przygotowano dla najmłodszych tyle, że wszyscy będą będą tegoroczne mikołajki wspominać bardzo długo.

Dzieci m.in. poznają tajemnice fabryki prezentów, poczty Mikołaja i na własne oczy przekonają się, że magia świąt istnieje, więc warto wierzyć w marzenia! Szczególnie, gdy jest się grzecznym...

Dlatego drogie dzieci, niech każde z Was, już teraz napisze list do Świętego Mikołaja, przyniesie go do Domu Muzyki i Tańca i wrzuci do specjalnej skrzynki. Potem wystarczy tylko czekać na mikołajkowy dzień, w którym mogą spełnić się najskrytsze marzenia....

Informacja dla rodziców :

Dzieci swoje prezenty będą mogły odebrać bezpośrednio po przedstawieniu. Można je dla swoich pociech zostawić w punkcie obok kasy DMiT - pierwszego, czwartego i piątego grudnia 2022 r. w godzinach jej otwarcia. Od 15 listopada natomiast czynna będzie specjalna skrzynka na listy do Świętego.

Zasady wręczania i przekazywania prezentów oraz informacje o listach do Mikołaja:

  1. Każdemu dziecku z publiczności może zostać wręczony jeden prezent, przekazany wcześniej przez rodziców.

  2. Prezent powinien być przekazany w bezpiecznym opakowaniu i zawinięty w papier pakunkowy. Maksymalne wymiary opakowania : 40 cm x 40 cm x 40 cm. Deklarowana wartość prezentu wraz z opakowaniem nie może przekroczyć 200 zł. Rodzice przynosząc prezent otrzymają dokument potwierdzający przyjęcie. Za bezpieczeństwo prezentów odpowiada organizator spektaklu.

  3. Prezenty wręczane będą przez elfy. Dla dzieci posiadających bilety na parterze widowni prezenty będą wręczane ze sceny. Dla dzieci z miejsc na balkonach, prezenty wręczane będą w specjalnie przygotowanych punktach przed Domem Muzyki i Tańca.

  4. Prezenty przynosić można pierwszego, czwartego, piątego grudnia do DMiT-u, w godzinach otwarcia kasy. Punkt ich odbioru znajdować się będzie w holu obok kasy. Nie ma możliwości przynoszenia prezentów w dniu spektaklu - 6 grudnia 2022 r.

  5. Wręczenie prezentu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami - wystarczy ważny bilet na spektakl "Ho ho ho Mikołaj Show".

  6. Prezenty zostaną wręczone dzieciom po zakończeniu spektaklu. Uprzejmie informujemy, że ze względu na dużą liczbę dzieci czas wręczania prezentów może się wydłużyć. Nie będzie możliwości robić sobie zdjęć z Mikołajem.

  7. W holu Domu Muzyki i Tańca zostanie ustawiona (od 15 listopada do 5 grudnia 2022 r.) skrzynka poczty Świętego Mikołaja. Zachęcamy dzieci i rodziców do przynoszenia listów, a niektóre z nich zostaną odczytanych przez samego Świętego podczas spektaklu. Wszystkie jednak będą z pewnością motywacją dla dzieci do wyjątkowej grzeczności, a otrzymany prezent spełnieniem opisanych w liście marzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Ho Ho Ho Mikołaj Show

Niestety , cena biletu zbyt wysoka w stosunku do walorów wystepu , organizacja widowni odbiegała od możliwości rezerwcji, wykupione bilety za 120 zł , a możliwość zajmowania dowolnych miejsc ( nasze były zajęte ) . :( Dzieci idące z dorosłymi nie miały możliwości skorzystania z biletów ulgowych.
Lidia 07.12.2022 12:45
Genialny występ dla małych i dużych dzieci ❤️
Kasia 07.12.2022 11:15
Przepiękne przedstawienie, dzieci zachwycone, kierownik elfów cudny
07.12.2022 10:17
Dzieciom przedstawienie się nie podobało i się nudziły , szczególnie te najmniejsze. Rozdawanie prezentów trwało za długo i nie było dobrze zorganizowane. Ogólnie w tej części panował totalny chaos.
Efciag 07.12.2022 08:47

Polecane z kategorii spektakl