spektakl

Jaskiniowcy

spektakl

Jaskiniowcy

Jaskiniowcy - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ciepła, tropikalna, wyspa 150 tysięcy lat temu. Bajeczne krajobrazy niezmącone drapaczami chmur i antenami telefonii komórkowej. Świat dzikich zwierząt, czystej wody, pachnącego bujną roślinnością powietrza, wody o smaku wody. Ziemia bez cuchnących, asfaltowych, dróg, foliowych reklamówek, przetworzonej żywności, operacji plastycznych i Krzysztofa Ibisza. Raj. I nagle, bądź na drodze ewolucji (do wyboru), w tym idyllicznym świecie pojawia się człowiek...

"Jaskiniowcy" to zdecydownie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna w 2018 roku. Najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza - autora takich hitów jak "Atrakcyjny pozna panią", "Dwie morgi utrapienia" oraz "Basia sama w domu". Serdecznie zapraszamy!

Scenariusz i reżyseria: Marek Rębacz

Produkcja i organizacja spektaklu: Piotr Rębacz oraz Katarzyna Rębacz

Czas trwania spektaklu: 95 minut (dwa akty 45min+50min, plus przerwa 10-15min)

Obsada: Andrzej Grabowski / Mirosław Zbrojewicz, Tomasz Ciachorowski / Dawid Czupryński. Lech Dyblik / Marek Rębacz, Sławomir Pacek, Marta Chodorowska / Aleksandra Nieśpielak, Katarzyna Grabowska / Dorota Szperlak , Tajemniczy Nieznajomy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Jaskiniowcy

Spektakl bardzo udany. W sposób dobitny pokazuje jak bardzo społeczeństwo ulega modom i niedbalstwu w mowie i zachowaniu, a także jak bardzo jako naród dajemy się manipulować i zastraszać obcym interesom w naszej ojczyźnie. Idealna synteza aktualnych problemów Polaków. Wszystkim bardzo polecam zobaczyć i wyciągnąć wnioski.
Martyna 15.12.2018 13:52
Trafnie przedstawiony obraz naszego wspaniałego narodu na wakacjach.. Polcam
Remember22 13.12.2018 21:57
Spora dawka niezłego humoru z odniesieniami do współczesnych wydarzeń politycznych, stereotypów o Polakach czy płciowych.
Temida 10.12.2018 08:28
Spodziewałem się czegoś innego, bardziej spektaklu a dostałem kabaret. Miło było się pośmiać.
Hoss 09.12.2018 14:44
Wczoraj byliśmy - w trzy osoby - na tym przedstawieniu. Po powrocie do domu zgodnie stwierdziliśmy, że nie podobało się nam. Było nudne, płaskie, właściwie bez treści. Wcale nie było śmieszne. Jeszcze nigdy nie byliśmy na takiej lichej sztuce. Była tam m.in. mowa o czystości polskiego języka, a w dialogach pełno było wulgaryzmów - tej idei jakoś nie zrozumieliśmy Aż się wierzyć nie chce, że to ten sam autor który napisał "Dwie morgi utrapienia" i "Atrakcyjny pozna panią". Zresztą te dwie wspaniałe komedie zachęciły nas do wizyty w TZR i obejrzenia "Jaskiniowców". Jakże się zawiedliśmy!
Mirka 08.12.2018 20:52
Szczerze mówiąc trochę się rozczarowałam. Za dużo wulagryzmów, na prawdę taki przesyt wulgaryzmów nie bawi. Aktorzy dawali z siebie wszystko, nie można im nic zarzucić. Po prostu spektakl nie należy do moich ulubionych.
Mka 08.12.2018 11:18
totalna chałtura
Mery 08.12.2018 10:27
Zabawny spektakl, z dawką humoru i refleksji. Znakomita obsada aktorska.
GK 08.12.2018 08:36

Polecane z kategorii spektakl