spektakl

Judy

spektakl

Judy

Judy - Bilety na spektakl teatralny

Judy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

W roli głównej: Hanna Śleszyńska
Judy Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana między innymi z filmu Victora Fleminga “Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice.
W 2006 r. sztuka podbiła Broadway. Główną rolę grała żona autora, amerykańska aktorka Adrienne Barbeau. Tu w rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów – Hanna Śleszyńska. Artystka w mistrzowski sposób wciela się w postać Judy, która, jak każdy celebryta, wiedzie podwójne życie – osobiste i to, które trafia na scenę, łamy pism, ekrany telewizorów i kin.
Opowieść porywa widzów, którzy wraz z gwiazdą przeżywają jej wielkie miłości, namiętności, porażki i tragedie oraz walczą o jej szczęście i własną kobiecość. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy, którą podziwiały miliony. Prawda o życiu, której nie przeczytamy w gazecie, internecie, nie obejrzymy w telewizji – top secret. A, jak wiadomo, im ściślej strzeżona tajemnica, tym bardziej fascynująca opowieść.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

16.10.2020, 19:00 Kinoteatr Adria
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Na spektakl "Judy" poszliśmy całą rodziną. Każdy był pod wrażeniem gry aktorskiej Pani Hanny Śleszyńskiej. Biografia przedstawiona ze smakiem. Cięty język dodaje pikanterii. Serdecznie polecam.
Znakomity spektakl. Pełen śmiechu i wzruszeń. Znakomita Hanna Śleszyńska!!!
Wspaniała gra p. Hanny Sleszyńskiej. Przez półtorej godziny widzowie słuchali tekstów trochę tragicznych trochę komediowych. Były też piosenki w wykonaniu p.Hani. Miałem okazję porozmawiać po spektaklu z p. Hanią - ciepła normalna kobieta, duży urok osobisty.

Polecane