spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Bilety na spektakl teatralny

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Białystok Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna | Kupuj Bilety Online

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Białystok

WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

spektakl świetny ale nagłośnienie ( akustyka) było fatalne. W połowie piosenek nie słyszałam tekstu
Rewelacja 👍
Świetna zabawa, dużo śmiechu , wartka akcja. Nie wiadomo, kiedy minęły ponad 2 godziny spektaklu. Polecam!
Wspaniała zabawa nie tylko dla kobiet i nie tylko w okresie menopauzy. Ponad dwie godziny dobrej zabawy. Polecam
Chcecie się dobrze pobawić? Chcecie zobaczyć siebie w krzywym zwierciadle? Macie zły humor? handrę? Zabija Was nuda? Ten spektakl jest dla Was. Super zabawa, bardzo dobrze spędzony czas...
Wspaniały spektakl rozbawił do łez, świetna obsada aktorska, poproszę o trzecią część. Dziękuje za mile spędzony wieczór.
Rewelacja!!! Wspaniały spektakl. Polecam z całego serca.
Super zabawa, jesteśmy zachwyceni .
Absolutnie doskonała zabawa dla kobiet i nie tylko. 1,5 godziny śmiechu. Przy tym doskonałe aktorstwo - 4 znakomite aktorki. Polecam!
Rewelacja , bardzo smieszna , warto obejrzec !
Doskonałe przedstawienie. Wspaniałe poczucie humoru i ogromny dystans do ludzkich słabości. Gorąco wszystkim polecam.
Niesamowity występ...dawno tak dobrze sie nie bawiłam:) polecam każdemu:)
Doskonała gra aktorek,śmieszne teksty,samo życie, z czego na codzień nie zdajemy sobie sprawy.
Fantastyczny, błyskotliwy, prawdziwy...
Fantastyczne komedia w lekkim klimacie ze świetną obsadą. Ból brzucha od śmiechu zapewniony. Uczta kulturalna.
Super spektakl. Bawiłam się świetnie. Temat trudny i dotyczący większości z nas, jednak przedstawiony w zabawny sposób i przez wspaniałe aktorki. Gorąco polecam, także dla refleksji i zwiększenia dystansu do siebie i otoczenia.
Fantastyczny spektakl! Pełen humoru i dowcipu. Genialna gra Aktorska. Wielkie BRAWA!!!
Polecam każdemu, wspaniale spędzony czas:)
Super przedstawienie,wesołe,zabawne, lekkie i przyjemne, panie rewelacyjne, polecam i paniom i panom również, mój mąż ubawił się równie dobrze jak ja, polecam
Przecudowny spektakl. Uśmiałam się do łez. Bardzo polecam
rewelacyjna sztuka, świetna zabawa, gorzej z organizacją, okazało się, że 2 z 3 zakupionych przeze mnie miejsc zostało również zakupione przez inne osoby za pośrednictwem innego portalu
Polecam, już dawno się tyle nie śmiałam.
Super przedstawienie, rewelacyjnie spędzony czas, polecam wszystkim wkoło :)
Spektakl pełen zabawnych gagów, dynamiczny, przepełniony muzyką, żartem i dobrym humorem. Wyśmienita gra aktorska
Fantastyczny spektakl, cudownie zagrane role. Spektakl, który pokazał że życie Kobiet w roli matek i żon ma jeden i taki sam scenariusz. Dziękuję za wspaniałą zabawę i naukę.
Super zabawa, fajny humor, obsada aktorska profesjonalna, ubawiłem się razem z żona na występie. Potrzeba więcej takiego humoru.
Super! naprawdę warto, dobra gra aktorek., dużo smiechu.
Jestem zachwycona, ubawiłam się do łez...
bardzo dobry występ było O.K.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Białystok inne wydarzenia