spektakl

Kobieta, która ugotowała męża

spektakl

Kobieta, która ugotowała męża

Kobieta, która ugotowała męża - Bilety na spektakl teatralny

Pikantny tekst, apetyczna obsada i wyśmienita reżyseria – to składniki wybornego przedstawienia. Jak smakuje przygotowane z artystyczną starannością, najnowsze w karcie, danie główne serwowane przez Teatr Kamienica? Opinie prawdziwych smakoszy teatru są celujące, więc zapraszamy do stołu. To znaczy na widownię!

Hilary (Dorota Chotecka) to świetna gospodyni, która bardzo dba o podniebienie męża. Kenneth (Jacek Lenartowicz) uwielbia dobrze zjeść i jest przyzwyczajony do tego, by mu usługiwano. Pragnąc jednak uczuciowej odmiany, zamienia Hilary na nowszy model, Laurę (Marta Chodorowska)
„Kobieta, która ugotowała męża” to nowoczesna forma dramatu z elementami komedii. W sztuce tej, jak w życiu, lawiny miiechu, a czasem łzy, występują naprzemiennie. Spektakl o miłosnym trójkącie i intrygującej sztuce kłamstwa. Pełen zabawnych dialogów, przedstawia relacje na linii mąż-żona, żona-kochanka, kochanka-mąż. Tu pytania żony miksują się z kipiącymi kłamstwami męża, a domysły kochanki przypiekają jego ego. Wszystko to w smacznej oprawie z pobudzającą zmysły grą aktorską.

Czas spektaklu 110 min. z przerwą

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kobieta, która ugotowała męża

Spektakl oszczędny w formie wizualnej, scenografia czarno-biała nie rozprasza widza od mnóstwa emocji które niesie treść sztuki. Brawa dla aktorów za pokazanie złożoności ludzkich uczuć w zależności od postaci.
Rewelacyjna obsada, świetna sztuka. Bardzo miło spędzony wieczór
Świetne studium psychologiczne ukazujące zdradę z perspektywy wsztstkich uwikłanych w nią osób.
Świetne przedstawienie, wspaniała gra aktorska. Warto było pójść!
Spektakl bardzo ni się podobał. Znakomita i bardzo przekonywująca gra aktorów .
SUPER - Gorąco polecam. Fajna i bardzo ciekawa forma. Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie.
Rewelacyjna obsada,czarna komedia ale porusza ważny temat zdrady, rozwodu i tego co do nich w małżeństwie prowadzi. Polecam
Bardzo refleksyjna komedia, dobra obsada, Polecam
Wesoła,dobra inscenizacja,dobra gra aktorska,

Polecane z kategorii spektakl