spektakl

Kolacja na cztery ręce

spektakl

Kolacja na cztery ręce

Kolacja na cztery ręce - Bilety na spektakl teatralny

„Kolacja na cztery ręce” Teatr Kamienica to przedstawienie szlachetne, budzące salwy szczerego śmiechu. Nacisk został w nim położony na zaprezentowanie aktorskiego kunsztu, żywy kontakt z publicznością i przypomnienie Widzom, czym może być teatr.
Aromat świeżych warzyw i owoców, pachnąca zupa grzybowa oraz najbardziej wyszukane gatunki owoców morza – barokowy przepych „Kolacji na cztery ręce” może oszałamiać. Do stołu, a właściwie do fortepianu zasiada dwóch wielkich kompozytorów XVIII wieku – Jerzy Fryderyk Haendel (Emilian Kamiński) i Jan Sebastian Bach (Olaf Lubaszenko). Ich słownemu pojedynkowi przygląda się tajemniczy i dowcipny miłośnik opery, kamerdyner Schmidt (Maciej Miecznikowski).
Dwaj muzyczni geniusze, dwa skrajnie różne charaktery. Pierwszy – miłośnik londyńskich salonów, bogaty i wpływowy, ulubieniec królów. Drugi – skromny, biedny, ale uznany i szanowany. Urodzeni w tym samym roku, doskonale znali nawzajem swoją twórczość, lecz nigdy się nie spotkali. Czy pod wyszukanymi strojami i kunsztownymi perukami mogą się kryć zwykłe ludzkie słabości?
Paul Barz, niemiecki dramatopisarz i muzykolog, poddaje obu wirtuozów uważnej analizie. Fikcyjne spotkanie tych dwóch postaci stanowi okazję do refleksji nad zaskakująco współczesnymi problemami. Czy pogoń za sukcesem, władzą i wpływami może dać człowiekowi szczęście? Jaka jest cena sławy? Czy sztukę można wycenić?
Kluczem do sukcesu jest obsada Teatru Kamienica aktorzy czujący muzykę, a przede wszystkim obdarzonymi poczuciem humoru.
Obsada: Emilian Kamieński, Olaf Lubaszenko, Maciej Miecznikowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje Kolacja na cztery ręce

Fantastyczna sztuka! Mimo trudnej publiczności, jaką są Poznaniacy (nie darmo mówi, się, że trudno tutaj wywołać uśmiech) tym wspaniałym aktorom aktorom to się udało. Choć byłam chyba jedyną osobą, która co drugie zdanie śmiałabym się. Wspaniały p. Emilian Kamiński, który zachwycał w każdym słowie i geście, p. Maciej Miecznikowski - człowiek którego najbardziej pokochała publiczność i p. Olaf Lubaszenko, klasa sama w sobie. Dziękuję za cudowną atmosferę .
Spektakl dynamiczny, wesoły i dający do myślenia. Organizacja wydarzenia również bardzo dobra. Będę polecał innym.
Bardzo udany spektakl i miło spędzony czas tego wieczoru.
Fantastyczny spektakl. dziękuję:)
Panowie w najwyższej formie! Super zabawa wymieszana z celnymi uwagami o życiu. Polecam kolację przed spektaklem, bo na scenie aktorzy maja prawdziwe jedzenie którym sie raczą, a głodnym widzom kiszki marsza graja???? A wogóle najlepiej coś przekąsić przed spektaklem a potem zajrzeć do restauracji teatralnej!
REWELACYJNA UCZTA! SAM SMAK :)
Pyszna uczta. Zgłodnieliśmy w trakcie i nabraliśmy apetytu na kolejną ucztę w piwnicach Kamienicy. .:) Polecamy . Wyśmienite danie dla koneserów że szczyptą współczesnych ziółek.
Spektakl się nie odbył, z powodu choroby aktora, o czym bileterki dowiedziały się na 15 minut przed planowanym występem. Straciłam czas i pieniądze (dwie godziny na dojazd, bo mieszkam poza Warszawą) i tyle. Teraz jeszcze muszę wystąpić o zwrot za niewykorzystany bilet, o wczoraj był straszny tłum przy kasie.
Polecam, spektakl na najwyższym poziomie.
Krystyna 20.11.2016 11:06

Polecane z kategorii spektakl