Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Kopyta w górę!

spektakl

Kopyta w górę!

Kopyta w górę! - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Kopyta w górę!" to spektakl musicalowy o mikołajkowo - świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie scenicznej (scenografii i kostiumom), świątecznej autorskiej muzyce i świątecznej fabule przeniesie widzów w wyjątkowy świat magii. Gwarantujemy 60 minut rodzinnej rozrywki, pełnej dobrego humoru, zachwycających postaci i wspólnej zabawy! Spektakl pokazuje dzieciom, że marzenia się spełniają, a każdy dzień można uczynić świętem. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska. Wszystko już gotowe - Renifer Renia i Renifer Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem - w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku do reniferów dołączy nieoczekiwany gość, dzięki któremu na biegunie zrobi się przezabawnie. Jak to się stało, że do zaprzęgu reniferów dołączył Osiołek Olek? Czy to pomyłka? Co zrobić, kiedy na biegunie szaleje burza elektromagnetyczna i wszyscy, łącznie z Mikołajem, tracą swoje magiczne moce? Jakie tajemnice skrywa św. Mikołaj?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Kopyta w górę!

Polecam przedstawienie. Córka bardzo zadowolona.
Anna 10.01.2023 07:37
Było fantastycznie! Zabawa dla małych i dużych! Serio wystep poprawiający nastroj. Piękny glos Reni i Rozi. A Olek dal chyba do myślenia:-)
Joanna 09.01.2023 16:25
Piękny, zabawny i bardzo mądry występ
Radosław 09.01.2023 09:01
Gra aktorów dobra, stroje również fajne ale oprawa i brak zmiany ról był dosyć nudny. Jak dla mnie można obejrzeć ale bez rewelacji.
Ola 09.01.2023 08:48
Przepiękny spektakl. Bajkowy i kolorowy. Moja córka 4,5 była zachwycona. Podczas spektaklu było dużo zabawnych scenek. Fajny przekaz . Bajka z cennym morałem.
Justyna M 09.01.2023 08:31

Polecane z kategorii spektakl