spektakl Krakowski Festiwal Tańca

Wieczór laureatów konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC! |KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

spektakl Krakowski Festiwal Tańca

Wieczór laureatów konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC! |KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

Wieczór laureatów konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC!  |KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC! to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego prezentowane są krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Wyróżnikiem konkursu jest system przyznawania nagród – każdy juror bez konsultacji z pozostałymi członkami jury przyznaje dwie indywidualne nagrody dla dwóch prezentacji. Impreza jest otwarta dla publiczności, która również przyznaje swoją nagrodę (kolektywnie, w drodze głosowania).
Mimo iż 3…2…1…TANIEC! ma charakter konkursowy, podstawowym założeniem wydarzenia jest dialog. Przede wszystkim w postaci rozmowy pokonkursowej, kiedy jurorzy omawiają z uczestnikami i publicznością zaprezentowane prace oraz dyskutują o choreografii w ogóle. Konkurs w KCC jest bliżej formy przeglądu niż konfrontacji. Umożliwiamy kontakt artystów z profesjonalnym jury oraz rozpoczynamy otwartą rozmowę, dzięki czemu inspirujemy się wzajemnie sposobami patrzenia na taniec i konstruowania go.
W tym roku świętujemy jubileuszową 10. edycję konkursu. Jurorami 3...2...1...TANIEC! 2021 są Wojciech Klimczyk, Iwona Olszowska i Weronika Pelczyńska.

BILETY NA WSZYSTKIE SPEKTAKLE FESTIWALOWE
https://biletyna.pl/spektakl/Krakowski-Festiwal-Tanca

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Wieczór laureatów konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC! |KRAKOWSKI FESTIWAL TAŃCA

Polecane z kategorii spektakl