spektakl

Lista męskich życzeń

spektakl

Lista męskich życzeń

Lista męskich życzeń - Bilety na spektakl teatralny

LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na "Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym! Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał! Obsada (wymiennie): Bill - Artur Barciś / Waldemar Obłoza Leon - Kacper Kuszewski / Krzysztof Wieszczek Justine - Aneta Zając / Urszula Dębska Autor: Norm Foster Tłumaczenie: Mirosław Połatyński Reżyseria: Artur Barciś Produkcja i Organizator: Impulsive Art Muzyka: Ygor Przebindowski Scenografia: Magdalena Michalska Kostiumy: Cynthia Kaszyńska oraz Cynthia Kuźniak Czas trwania spektaklu: 120 min z przerwą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Lista męskich życzeń

Wspaniałe spędzony czas. Spektakl Super komediowy ale z przemyśleniem dla widz na koniec. Warty olecenia każdemu Panu ale i Pani też.
Spektakl bardzo mi się podobał, obsada wyśmienita. Super zabawa i miłe spędzony czas.
Rewelacyjny spektakl. Świetna gra aktorska. Cudowna atmosfera. Ubawiłam się przednio. Gratuluję reżyserowi i aktorom.
Świetny spektakl, gorąco polecam. Wspaniała gra aktorska
To był wspaniały wieczór, uśmiech gościł na twarzy przez cały czas trwania spektaklu. Wspaniała obsada aktorska, świetna gra. Polecam serdecznie!
Polecam. Doskonały spektakl na wieczorne wyjście z bliskimi Dobra zabawa zagwarantowana. Organizacja przedsięwzięcia wzorowa.
Nudny spektakl, przewidywalny, zdecydowanie nie polecamy
świetna zabawa przez bite 2 godziny, polecam!!!
Przednia gra aktorska pana Artura Barcisia, Kacpra Kuszewskiego i Urszuli Dębskiej wywołujące duże salwy śmiechu ale też refleksję że nie ma ludzi idealnych. Organizacja bez zarzutu i dobrze że takie super spektakle można zobaczyć także w małych miejscowościach. Kultura trafia pod strzechy. Brawo.

Polecane z kategorii spektakl