spektakl

Ludzie inteligentni

spektakl

Ludzie inteligentni

Ludzie inteligentni - Bilety na spektakl teatralny

To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi…

Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko w ich relacjach zaczyna panować spokój, bohaterowie komedii szukają sposobu na zmianę sytuacji. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Brak sprzeciwu z jej strony zupełnie go zaskakuje. Ich przyjaciele oraz ich partnerki mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza – sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają – zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki.

Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus... A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing, Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Obsada:
Magda Boczarska/Renata Dancewicz
Iza Kuna/Maria Seweryn
Magdalena Stużyńska/Monika Dryl/Paulina Holtz
Mariusz Witkowski/Szymon Bobrowski
Rafał Królikowski/Bartłomiej Kasprzykowski
Olaf Lubaszenko/Bartłomiej Topa/Piotr Borowski

Autor przekładu: Irma Helt
Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions – Katarzyna Fukacz, Damian Słonina

Czas trwania: 90 minut bez przerwy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
22.11.2021, 17:30 Teatr Wielki
 KUP BILET
22.11.2021, 20:00 Teatr Wielki
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Ludzie inteligentni

było cudownie, polecam
Dzień dobry. Przyjechałam na spektakl 250km który się nie odbył i nikt nie raczył mnie o tym fakcie powiadomić. Całkowity brak szacunku ze strony organizatorów. Jestem bardzo rozczarowana
Izielinska2011@wp.pl
Wszystko przebiegało w dobrym humorze, dialogi przedstawiały życie takim jakie jest i w sposób zabawny. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się właśnie na ten spektakl.
Polecam, miły wieczór!!
Przyjemny spektakl z mądrą treścią, ale szału brak
Miło spędzony czas, polecam
Było naprawdę fantastycznie! Sztuka warta obejrzenia, nie pamiętam, kiedy się tyle śmiałam! Rewelacja, a przede wszystkim wielki zaszczyt być pare metrów od osób, które na codzień podziwia się przed ekranem telewizora. Jedna rzecz mnie tylko boli. Dostałam bilet na tę sztukę pod choinkę, gdyż wszyscy wiedzą, że ogromnie podziwiam Panią Magdalenę Boczarską. Przedstawienie to zostało wybrane dla mnie właśnie ze względu na Jej jedną z głównych ról. Niestety nie udało mi się Jej zobaczyć, gdyż jest to nie do sprawdzenia kiedy i w jaki dzień gra jedna osoba, a kiedy druga. Pani Renata mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła, jednak kiedy kiedy człowiek jedzie specjalnie ponad 350 km na jeden dzień do Warszawy, by spełnić swoje marzenie naprawdę na nie czeka i chciałby to przeżyć jak najlepiej, zapamiętać ja najlepiej. Tylko to chciałabym poprawić, poza tym było świetnie!
Banyska 14.02.2020 02:48
rewelacja. płakałam ze śmiechu. gorąco polecam
Edyta 13.02.2020 08:59
Spektakl był świetny; zabawny i dynamiczny. Wrażenia jednak ograniczone słabą widocznością. Siedzieliśmy na dostawianych krzesłach w miejscu, z którego widzieliśmy tylko część sceny, o czym nie poinformowano nas przy zakupie biletów. trochę nie fair
świetna gra aktorska , super obsada , rewelacyjne i dowcipne dialogi , polecam i spektakl i aktorów
Bardzo dobry spektakl,jedyny minus to kiepskie naglosnienie
Polecam wspaniały spektakl, śmiechu co nie miara.
Mgch 25.01.2020 09:24
Bardzo udanie spędzony wieczór
Polecam z całego serca! Spektakl grany bez przerwy, a jak się skończył czułam niedosyt. Wybitna gra aktorska. Zabawne dialogi, 🤣 wywołujące śmiech publiczności, a bonusem okazała się rozmowa z Bartlomiejem Topą i wspólne zdjęcie 😍
Bardzo fajna sztuka pełna ciekawych dialogów. Brakowało mi tylko Pani M. Boczarskiej, M. Stużyńskiej i Pana B. Topy, czy O. Lubaszenko. Miałam nadzieję ich zobaczyć.
Jak narazie najlepszy na jakim bylismy. Rewelacja !!!!!!
Obsada bomba! Generalnie " inteligentna kupa śmiechu" :) Polecam!!!
Spektakl super. POLECAM
Sztuka średnio ciekawa liczyłem na więcej.
Sztuka świetna i przezabawna. Gra aktorów na najwyższym poziomie. Jednak jest pewien minus. To nie byli ci aktorzy których się spodziewaliśmy. Na plakacie zupełne inne twarze niż na scenie. Jednak i tak warto było. Szczerze wszystkim polecamy.
Świetny spektakl, cudowna obsada aktorska. POLECAM!!!
Świetny spektakl, super obsada ( ja trafiłam na taką jaką chciałam, uwielbiam obu Panów Bartków!), bardzo fajna, luźna atmosfera i 'kontakt' między publicznością a aktorami. No i cóż, całość potwierdza tezę, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Venus, ha ha... Gorąco polecam!
Polecam, świetna rozrywka, miło spędzony czas.
Świetni aktorzy, świetna atmosfera.. Nic dodać nic ująć. Doborowe towarzystwo 😁
Bardzo udane przedstawienie ,inteligentne dialogi ,dużo śmiechu ,świetna gra aktorów ,już dawno nie spędziłam w teatrze takiego miłego wieczoru.Polecam
Świetny spektakl z bardzo dobrą grą aktorską. Kasprzykowski, Kuna, Topa, Bobrowski rewelacyjni! Temat "z życia". W trakcie spektaklu myślałam o aktorach w nim grających. Podziwiam aktorów teatralnych, którzy bez względu na to czy boli głowa, czy deprecha, przeziębienie, wychodzą i grają i robią to profesjonalnie. Siedziałam pod sceną w 1 rzędzie, więc widziałam :-)
Zabawa przednia! Aktorzy wspaniali! Polecam
Super spektakl, duża dawka humoru i świetna gra aktorska
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl