spektakl

METRO Musical

spektakl

METRO Musical

METRO Musical - Bilety na spektakl teatralny

Świat się zmienia,
Padają mury, otwierają się granice
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia...
... marzenia młodych ludzi, nasze marzenia

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

"METRO". Gdzieś między fikcją a rzeczywistością... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

libretto i teksty piosenek - AGATA i MARYNA MIKLASZEWSKIE
muzyka - JANUSZ STOKŁOSA
scenografia - JANUSZ SOSNOWSKI
dźwięk - JAROSŁAW REGULSKI, KRZYSZTOF JAROSZEWSKI
kostiumy - EWA KRAUZE i MAGDALENA MACIEJEWSKA
światło - MIECZYSŁAW KOZIOŁ
efekty laserowe -DANUTA BILIŃSKA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje METRO Musical

Wszystko ok.
Świetna muzyka, wspaniałe głosy, wspaniały musical. Jednak godzinne opóźnienie to lekka przesada. Można było sobie darować czytanie podziękowań i nazwiska prezesów itp. Nieszczęśliwie siedzieliśmy za mamuśkami, które piknik zrobiły dla dzieci.
Film historyczny jak powstawało Metro zbyt długi,nudny i w ogóle nie potrzebny. Występ aktorów z teatru na najwyższym poziomie.
Było super, warto było sobie przypomnieć koncert oglądany w latach 90.
Spektakl wspaniale zagrany i zaśpiewany! Cudowne piosenki przywróciły masę wspomnień. Jednak amfiteatr nie sprawdził się w swej roli - brak potrzebnej kameralnej atmosfery ze względu na biesiadę odbywającą się w restauracji na terenie obiektu (!!!) i absolutnie za małe telebimy w stosunku do wielkości widowni. Całość wrażeń uratowało samo naprawdę doskonałe widowisko.
Musical "Metro" jest jedyny w swoim rodzaju, warto go obejrzeć. Kielecki amfiteatr tworzy niepowtarzalną atmosferę.
Świetny spektakl, świetna muzyka
słabe nagłośnienie, nie nadaje się do wystawiania w amfiteatrach
Niestety daję 3 gwiazdki ze względu na duży minus za organizację pierwsze pół godziny występu nie było wiadomo czy przyjechałam na metro czy disco polo z pobliskiego baru. Później już było ok. Sam występ aktorów mogłabym ocenić na 4.5, Pozdrawiam
Świetne przedstawienie, pełny profesjonalizm, ogrom pracy włożonej, świetna Natasza Urbańska (wyglądająca jak nastolatka), Natalia - wybitny głos. Nawiązania do współczesności. Słowem - warto, naprawdę warto.
bardzo fajny musical , świetne wykonanie
andrzej5711 25.06.2017 16:08
Na początku było było nudno ale pôźnieh spektakl sie rozkręcił i było warto. Jedyny minus to to, że podczas spektaklu w restauracji na gôrze trwała impreza i myzyka głośna słyszana była na widowni co przeszkadzało w oglądaniu Metra. Na przyszłość organizatorzy winni zabronić organizowania imprez w restauracji podczas występów w amfiteatrze.
Bylo super. Piekny spektakl.
Piotrek 15 25.06.2017 12:23
Występ technicznie bardzo dobry,brak atmosfery teatru w Warszawie,słaba widoczność,fatalne wejście do hali publicznosci 2 osoby wpuszczały 4 tys ludzi -porażka,powinny byc bramki ,ludzie wchodzili jak był film
Przedstawienie super. Ocena powinna być niższa za fatalną organizację wejścia na halę: tłumy przed wejściem, korek w jedynych drzwiach spowodowany skanowaniem każdego biletu, w konsekwencji półgodzinne opóźnienie rozpoczęcia spektaklu. Dodatkowo, ustawione obok sceny telebimy zasłaniały scenę widzom siedzącym w bocznych sektorach.
E.Silver 28.09.2016 16:44
Wydarzenie super, ale organizacja beznadziejna...czekaliśmy 40 min. w kolejce, by wejść do Hali :(
Barbara 27.09.2016 21:42
Rewelacyjny wieczór.spektakl fantastyczny.szkoda,ze tak rzadko....
Kulturka 27.09.2016 18:30
Świetny występ, było na co popatrzeć i co posłuchać. Szkoda, że tak krótko.
Witam, bawiłam się wyśmienicie niemniej nie potrzebne były nerwy przed wejściem. Czyli wyczekiwanie w tłumie ludzi aż ktoś zacznie wpuszczać. Czy się zdąży czy jednak po ciemku będziemy szukać swoich miejsc. Na przyszłość albo wpuszczać ludzi sukcesywnie jak przychodzą - to by było najlepiej, albo więcej ludzi z czytnikami /była dwójka to stanowczo za mało na taki zgromadzony tłum przed wejściem) Dziękuję
Świetna zabawa. Warto było w tym uczestniczyć. Od kilku lat planowałem zobaczyć Metro w Warszawie, a mogłem to zrobić w Rzeszowie.
Spektakl godny polecenia, bardzo dobre widowisko. Niestety organizacyjna katastrofa, widzowie zostali wpuszczani do hali kilkanaście minut przed spektaklem. Przed halą ścisk, zamieszanie totalny paraliż. Sceny przypominały kolejki przed sklepami z czasów stanu wojennego!!!!!
Metro - wspaniały, polski musical, fantastyczna scenografia, wspaniali wykonawcy: Natalia Kujawa,Jan Traczyk, Natasza Urbańska Jedyne zastrzeżenie z mojej strony, to słaba słyszalność niektórych wykonawców. Jestem pod dużym wrażeniem po jego oglądnięciu.
JEDEN MINUS ZA ORGANIZACJĘ WEJŚCIA NA WYSTĘP
Hala na Podpromiu nie nadaje się na tego typu wydarzenia: zbyt duży ścisk, niewygodne krzesła, brak zorganizowanego wpuszczania widowni. Siedząc na bocznej trybunie (bilety wcale nie najtańsze - raczej średnia cen) niewygodnie było obserwować telebimy, które, chcąc-nichcąc odwracają uwagę od tego co dzieje się na scenie. Niezorganizowane wpuszczanie widzów do Hali - wejścia VIP oznakowane, reszta przez wąskie drzwi - wystarczyłoby podzielić wejścia sektorami i to oznakować. Parking - brak kierowania ruchem, brak informacji gdzie są jeszcze wolne miejsca (a były, parking Super) Widowisko bardzo dobre.
michal.zel 26.09.2016 12:01
Witam. Występ rewelacja, organizacja niestety pozostawia sporo do życzenia.
piękne, widowisko przednie, polecam gorąco, organizacja wpuszczania widzów, pozostawia wiele do życzenia, baaaaaardzo wąskie gardło, ścisk w ogromnej kolejce do wejść a w konsekwencji opóźnienie ponad 1/2 godziny
Piękne widowisko. Zawsze chciałam to obejrzeć i dopiero teraz mi się udało, w Lublinie.
elaf 14.03.2016 18:34
Pierwszy raz byłam na występie METRA. Znane piosenki, wspaniałe głosy wokalistów budziły podziw. Oczywiście minęły czasy, gdy występowi akompaniowała orkiestra na żywo.
Wysoki poziom wokalny i taneczny ale to przecież Metro :) Dobre nagłośnienie i oświetlenie. Miałam miejsca w 2 rzędzie, ale mam wrażenie że osoby siedzące z tyłu miały problem z odbiorem- Hala nie jest przystosowana do tego typu imprez; krzesła w rzędach na jednym poziomie nie sprawdziły się. Po występie utrudniony wyjazd z parkingu na taką ilość samochodów- długa kolejka. Ogólnie cena biletu zawyżona z uwagi na niedostosowany obiekt imprezy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl