spektakl

Magiczny Sklep z Zabawkami

spektakl

Magiczny Sklep z Zabawkami

Magiczny Sklep z Zabawkami  - Bilety na spektakl teatralny

Honorowy patronat nad spektaklem objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA POLSKIEJ SCENIE TEATRALNEJ! MAGIA, TANIEC, WYOBRAŹNIA!

Już w maju po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany niezwykły spektakl familijny. Pomysł przedstawienia narodził się z chęci powrotu do marzeń z lat dziecięcych i przeżycia ich ponownie ale tym razem z naszymi dziećmi. Konwencja widowiska ma uniwersalną a zarazem unikalną formę edukacji kulturalnej poprzez zabawę.
Jest to spektakl dla całej rodziny z bajecznie kolorową scenografią, barwnymi kostiumami oraz niesamowitymi efektami iluzjonistycznymi gdzie świat realny ustępuje miejsca krainie wyobraźni.
Akcja przedstawienia rozgrywa się w magicznym sklepie, w którym sprzedawane są niezwykłe zabawki. Gdy zapada zmrok, sklepowy magazyn zamienia się w baśniowe krainy, zabawki budzą się do życia i wraz z głównymi bohaterami spektaklu przeżywają zabawne przygody…

W przedstawieniu wystąpią gwiazdy programu „You Can Dance”, tancerze współpracujący między innymi z Teatrem Wielkim w Warszawie i Teatrem Muzycznym ROMA oraz półfinalista programu „Mam Talent” – Tomasz Pałasz.
Choreografią zajmie się Iwona Runowska – współchoreograf musicalowych produkcji Teatru Muzycznego Roma takich jak „Koty”, „Grease” czy „Akademia Pana Kleksa”.Dekoracje stworzy Grzegorz Policiński – autor scenografii do wielu programów telewizyjnych, koncertów czołowych artystów scen polskich i zagranicznych oraz musicali – m.in. „West Side Story”, „Hair”, „Jesus Christ Superstar” i ostatniej megaprodukcji Teatru Roma – „Les Misérables”.

Reżyserem przedstawienia będzie Sebastian Gonciarz na stałe związany z Teatrem Muzycznym Roma.
Kochani zapraszamy Was w sentymentalną podróż do sklepu z dziecięcych marzeń. Usiądźcie wygodnie w fotelach i dajcie się porwać magii, ekspresyjnemu tańcowi oraz wykorzystanej w oryginalny sposób muzyce klasycznej.

Spektakl składa się z dwóch aktów. Łączny czas trwania przedstawienia z przerwą około 100 minut.

Zaczarowany spektakl teatralny dla małych i dużych :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magiczny Sklep z Zabawkami

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl