spektakl

Mężczyzna idealny

spektakl

Mężczyzna idealny

Mężczyzna idealny - Bilety na spektakl teatralny

Mężczyzna idealny - Katowice Pałac Młodzieży | Kupuj Bilety Online

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukow­ania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal­nego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem [„roz­bierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.03.2020, 17:00 Pałac Młodzieży
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Beznadzieja.Szkoda kasy i czasu. Mówiąc krótko:dno.
Pablo Bielsko Biała 10.12.2019 12:43
Aktorzy dobrzy, ale sztuka słaba...
tereczik@interia.pl
Pierwszy akt troszkę monotonny ale drugi już na wesoło.
Spektakl ciekawy, gra aktorska wyśmienita!!Impreza spełniła nasze oczekiwania :)
Miło spędzony czas, dobra gra aktorska, polecam
Pierwszy spektakl , gdzie nie dotrwaliśmy do końca . Wybawiła Nas przerwa i mogliśmy opuścić aule
Poziom artystyczny- żenada! Wystąpiło jedynie trzech aktorów. A gdzie reszta? Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Bardzo wielu widzów wyszło już na początku 'przedstawienia'. Nie polecam. Zmarnowane pieniądze.
Szczerze odradzam. Mierna gra aktorska, sporo osób po przerwie już na salę nie wróciło (pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem), słyszałam negatywne komentarze ludzi na sali. Nic mnie nie śmieszyło.Szkoda pieniędzy!
Przykro mi bardzo ,ale przedstawienie nie zasługuje na polecenie -szczególnie biorąc pod uwagę cenę biletów.Druga część trochę ratuje sytuację , chociaż też same "suchary". Ogólnie-nie polecam.
sztuka słaba obok mnie ludzie wyszli , mi było głupio wyjść ale czekałam aż się skończy
Wstyd przyznać ale pierwszy raz opóściłem spektakl w przerwie. Ja i 30 procent pozostałej widowni. Mało śmieszne i sztuczna gra aktorska. Nie polecam
Jestem rozczarowany bardzo słaby spektakl. Nie dało się tego obejrzeć do końca. Odradzam szkoda pieniędzy i czasu.
Dwie i pół godziny doskonałej zabawy. Pikantne dowcipy i świetni aktorzy. Polecam
Spodziewałam się więcej rozrywki..może jakby z tych 2,5h skrócić do 1,5h, bez przerwy to może byłoby lepiej, rozwlekła fabuła..ale były momenty do śmiechu..
Fajna sztuka, odpręża i rozśmiesza na ponad 2 godziny. Pręgowski najweselszy z całej obsady. Nie jest to super ambitna sztuka do oglądania przez krytyków teatralnych-I dlatego była grana w Kinie Kijów. W szatni po spektaklu tacy "krytycy teatralni" wyrażali swoją opinię: beznadziejna sztuka, zasnąłem z nudów. My akurat w tym samym czasie i w tym samym miejscu -byliśmy na innym spektaklu, który nam się bardzo podobał. Ale my nie mieliśmy sztywnego wieszaka pod marynarką, który ciągle ugniatał i spowodował taki ból i gorycz w ich wypowiedzi. Na ambitne i drętwe sztuki chodzi się do Teatru Starego lub Słowackiego
Było super!!!!
Rewelacja!!! Występ świetny,aktorzy na 5 ale zabrakło P.Milowicza niestety nie wiadomo dlaczego.
Sztuka zupełnie mi nie podeszła. Nie mogłem dopasować się do poziomu humoru. Obsada również mnie zawiodła. W przerwie wyszedłem, sorry !
Gra aktorska super, sam spektakl bez rewelacji
świetny spektakl, fantastyczna gra aktorska, cudownie spędzony czas polecam i czekam na kolejne
Ewa Sanok 27.11.2018 11:00
Super spektakl, dawno się tak nie uśmiałam, prawdziwa śmiechoterapia. Będę polecać wszystkim znajomym. Oby do Góry Kalwarii przyjeżdżało więcej takich aktorów.
Słaby scenariusz # Stracony czas # Aktorzy starali się jak mogli, ale i to nie pomogło
fantastyczna obsada, fantastyczna sztuka, po prostu wszystko fantastyczne przez duże F :) POLECAM
Miło spędzony czas. Choć muszę powiedzieć, ze początek trochę „sztywny” ale im dalej tym więcej zabawnych zwrotów akcji.
Przedstawienie bardzo fajne, super obsada :)
Super zabawa, świetna gra aktorów, zwłaszcza pana Artura! Ubaw po pachy!
Violislawa 28.10.2018 19:32
Sztuka bardzo przeciętna,mało śmieszna.
Słaby scenariusz. Aktorzy z tej sztuki chyba nie są w stanie więcej wyciągnąć, gdyż cała sztuka generalnie jest po prostu głupia. Pojedyncze, śmieszne żarty ani gra aktorska, nie uratują sprawy, gdyż do niczego sensownego w ogólnym zarysie nie prowadzą.
Piotr C. 21.06.2018 13:29
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.02.2020 16:00

bilety od 30,00 zł

KUP BILET

Polecane

Katowice inne wydarzenia