spektakl

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

spektakl

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza - Bilety na spektakl teatralny

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. "Triathlon story" rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak, Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert Występują: Waldemar Błaszczyk,
Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Bartłomiej Topa/ Michał Żurawski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje i opinie: Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Rewelacja... Dawno się tak nie bawiłam.. Polecam.
Śmiech do łez, świetny komizm sytuacyjny. dobra gra aktorska.
Śmiech do łez, świetny komizm sytuacyjny. Dobra gra aktorska.
Bardzo śmieszna sztuka. Doskonała gra aktorów, szczególnie Pana Macieja Żurawskiego.
Bardzo zabawny spektakl. Uśmiałam się nieziemsko. Gratuluję całej czwórce zdolności komediowych. Pan Piotr i Pan Andrzej pełne zaskoczenie - sceniczne żywioły. Pan Waldemar cudna forma fizyczna. Pan Michał akcent, gwara i rola - cudnie.
Wspaniale spędziliśmy z mężem czas!!! Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tak śmiałam:) Super ekipa
Mega ;-)
Świetne przedstawienie o gra aktorów, bardzo zabawne :)
Świetna gra aktorska, humor z życia wzięty, ubawiłam się do łez .Rewelacja, polecam każdemu. Ewa
Cudny spektakl!!! Uśmiech nie schodził mi z ust od początku o końca tego wspaniałego wydarzenia. Szczęka boli do teraz a minęło już 12 godzin od jego zakończenia. Szczerze polecam. Panowie zaglądajcie częściej do Łodzi!!!:-)
Przedstawienie petarda!!! Panowie genialni w swoich postaciach, chociaż Michał Żurawski zdecydowanie się wyróżnia. Znakomita zabawa gwarantowana! Polecam!!
Wyśmienita zabawa !
Cenialna gra aktorów i ... ubaw po pachy!!!!
Fantastyczny występ, dawno na jednej sztuce tyle nie uśmialiśmy się z żona i cała salą. Gagi ekstra jeszcze kilka dni co nam się wspomniało przypominaliśmy sobie na wesoło!
Świetna gra aktorska. Doskonałość w każdym calu. Mega zabawna sztuka.
Warto zobaczyć, śmiechu co niemiara :) Dla tych którzy trenują TRI i dla tych co NIE ;)
Fantastyczny spektakl. Zabawny i ciekawy. Polecam.
Bardzo udany wieczór, przedstawienie świetne, zabawne, nawet poleciały łzy ze śmiechu.
Fantastyczny spektakl, gorąco polecam.
Bardzo fajny humor. Świetna obsada i gra aktorów.. bez wyjątku:)
Cuuuuudowny triathlon, myślę że ilość spalonych kalorii ze śmiechu można porównać do ilości kalorii spalonych w triathlonie 😁 fantastyczna gra aktorów, niezliczona ilość zabawnych tekstów, seksowne kostiumy (moje ulubione - różowe 😜) i dużo pozytywnej energii - Michał Żurawski - "Będzie dobrze" 😂
Popłakałam się że śmiechu. Mając męża triathlonistę, na dokładkę z Białegostoku doceniam zmysł obserwacji. Wbrew pozorom bliżej tej sztuce do realizmu niż komizmu. Jak widać z reakcji widowni, równie zabawnego.
Bardzo dowcipna sztuka, świetna, bardzo dobrze zagrana komedia. Pomimo swojej lekkości doskonale zobrazowano różne charaktery i podejście do życia. Gorąco polecam.
Świetnie dwie bawiłam. Jak to w komedii przerysowane postaci ale świetnie pokazują charaktery ludzi spotykanych na codzien.
Długo czekaliśmy na możliwość obejrzenia występu na żywo, odegranego w taki sposób. Świetne, lekkie przedstawienie, zagrane z pasją i energią. Szczerze polecam.
Rewelacyjna zabawa, dawno się tak nie bawiłam!
Dobra zabawa. Polecam.
Świetna sztuka o aktualnych ludzkich ułomnościach naszpikowana zabawnymi dialogami. Dawno tak się nie śmiałam. Szczerze polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl