spektakl

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

spektakl

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza - Bilety na spektakl teatralny

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. "Triathlon story" rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak, Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert Występują: Waldemar Błaszczyk,
Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Bartłomiej Topa/ Michał Żurawski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Świetnie spędzone popołudnie,lekki spektakl,zabawny,dobra aktorska gra. Luszek- w tej roli p.Żurawski- najbardziej zabawna postać.Warto obejrzeć!
SUPER. Zabawne dialogi. Pełna humoru sztuka. Dobrze się bawiliśmy. Aktorzy zagrali na najwyższym poziomie. Polecam
Fantastyczny spektakl! Utrzymuje w dobrym humorze do samego końca. Serdecznie polecam tym, którzy się jeszcze zastanawiają 😊
ogólnie OK, niekiedy mało śmieszne
Wspaniałe widowisko - polecam wszystkim :-)
Bardzo zabawna sztuka. Można się uśmiać do łez. Panowie: Waldemar Błaszczyk, Andrzej Deskur, Piotr Nowak, Michał Żurawski klasa sama w sobie. Polecam niezdecydowanym:)
Mirek:) 09.09.2020 20:07
Lekko, miło i wesoło... śmialiśmy się od pierwszych chwil, aż do samego końca. Dziekujemy za przyjemny wieczór!
Daria 08.09.2020 10:44
Wspaniała zabawa, uśmiałam się do łez
Było super! Najlepsza komedia na jakiej byłam. Bilety były prezentem imieninowym dla męża i jego kolegi z powodu pandemii przesunientym mocno w czasie. Panowie zaśmiewali się do łez jak i my. Mój mąż poprosił o następny taki prezent bo był zachwycony przedstawieniem.
renata_renata 14 07.09.2020 20:02
Własnie takie przedstawienie chciałem obejrzeć, zabawne, lekkie i dobra obsada.
Artur 07.09.2020 14:49
Fantastyczna gra aktorska, poziom zaangażowania stuprocentowy. Świetnie spędzony czas.
Świetna, pełna humoru sztuka , no i oczywiście genialna gra aktorska , polecam
Wiesia 07.09.2020 11:44
Witam wszystkich lubiącysz Teatr którzy chodzą regularnie na spektakle jak i tych którzy zamierzają iść po raz pierwszy. Spektakl Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza est znakomitym, pełnym humoru i zabawy przectawieniem . Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Dużo pozytywnej energi i dobrej zabawy. Nie pamiętam kiedy tak się uśmiałem. Polecam wszystkim. Nie mogę się doczekać drugiej części Dobry wieczór kawalerski na który juz kupiłem bilety. Pozdrawiam
damian_thinks_different 07.09.2020 10:39
Rewelacja!
KaBor 07.09.2020 09:10
Rewelacyjny spektakl. Po Wieczorze Kawalerskim wybraliśmy się na Triathlon. Naprawdę polecam z czystym sumieniem.
David 07.09.2020 08:29
Świetny spektakl, świetni aktorzy!
Fantastyczny spektakl! Panowie, dziękujemy!
Hana 06.09.2020 20:03
Świetna zabawa!
Artur 15.12.2019 15:28
Genialny, jest się z czego pośmiać, panowie pierwsza klasa :)
super spektakl, kapitalna gra ,aktorzy dali z siebie wszystko co najlepsze. Dawno się tak nie uśmiałam ;-) Polecam !!!
świetna gra aktorów ubawiłam się do łez
Do teatru wybrałem się wraz ze swoją narzeczoną. Mieliśmy okazję zobaczyć niepowtarzalną i wybitną grę czołowych polskich aktorów. Po wyjściu z teatru byliśmy bardzo zadowoleni, gdyż przedstawienie bardzo Nam się podobało. Sztukę oglądało się bardzo przyjemnie i z wielkim zainteresowaniem. Humorystyczny klimat wprawił Nas w doskonały nastrój. Zachęcam wszystkich do oglądnięcia tegoo spektaklu, który na pewno na długo zapadnie w Naszej pamięci!
warto było wydać te pieniążki i tak się ubawić na przedstawieniu, doskonała gra aktorska ...no i scenariusz... polecam wszystkim
Rewelacja!!! Aktorstwo najwyzszej klasy, płakałam ze śmiechu. Polecam!!! I bardzo dziekuje za miły wieczór
było super!
Z początku było trochę nudno,chociaż aktorzy na siłę próbowali rozśmieszyć publiczność. Miałam poczucie straconego czasu,potem akcja się rozwinęła.Generalnie przy tak dobrej obsadzie aktorskiej spodziewałam się lepszej zabawy...
Wspaniały spektakl. Rewelacyjna gra aktorów....wszystkich. Ubawiliśmy się do łez. Było super pod każdym względem. Dziękujemy bardzo Panowie.
Świetny spektakl! cała sala przez cały czas trwania przedstawienia zrywała boki ze śmiechu. Aktorstwo na świetnym poziomie. Mnóstwo dobrego humoru. Polecam.
Rewelacja! Wspaniała obsada. Świetna gra aktorska. Dawno się tak nie uśmiałam. Był moment, że aktorzy sami mało nie wybychnęli śmiechem. Długo będę wspominać!
justynazx9 08.12.2017 13:20
Super polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane