Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Monodram Rozmówki działkowe

spektakl

Monodram Rozmówki działkowe

Monodram Rozmówki działkowe - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

To było moje aktorskie marzenie. Często zadawałem sobie pytanie: Czy zdobędę się na to? Czy się odważę? Czy znajdę dobry powód, żeby samemu na scenie skupiać uwagę widza przez niemal godzinę? Jest świetna okazja, lepszej nie będzie. Jest bardzo dobry powód - tekst. Znakomity, wybitny tekst Adama Ochwanowskiego. Mistrzowskie, niezwykle naturalne połączenie elementów żartobliwych z kwestiami najwyższej rangi. "Rozmówki działkowe" mówią prawdę, bawią, poruszają i wzruszają. Adam pisał w czasie izolacji... a gdy skończył pomyślał o mnie. To wyróżnienie. To wyzwanie. Monodram to najtrudniejszy sprawdzian dla aktora. Intymne spotkanie z widzem i jednocześnie z samym sobą. Jestem gotów i czekam na spotkanie z publicznością.
Wojciech Jurewicz

"Pisać o wielkości poszczególnych strof byłoby nietaktem. Adam Ochwanowski w naszym rozumieniu nie mieści się w żadnej innej ocenie ponad to, że jest większy niż życie. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z odkrycia Pana. (...) To co odnajdujemy w Pana arcydziełach jest skrzętnie skrywane w najrozmaitszych tonacjach, tak mistrzowsko instrumentowanych wykwintnym słowem." - tak o twórczości Adama Ochwanowskiego piszą Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak, a tak o samym monodramie:
„Kochany Arcymistrzu Słowa,
Jesteśmy z Jadzią oczarowani monodramem. Po prostu powala. Wszystko jest w nim genialne, do bólu prawdziwe, dowcipne, współczesne. Co za rozpiętość tematów!!! Ich głębia.. Piękno i ostrość słowa…
A najgenialniejsze, że nikogo Pan nie obraża... jadąc po bandzie daje Pan świadectwo prawdzie i nostalgii!!! Tak Mistrzu. Jeszcze raz dziękujemy za ucztę duchową!!!”

„Gratulujemy. Kawał pięknej roboty... brawo!!! Zaskakuje prostota wykonawcy… i jego charyzma”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Busko-Zdrój

Brak wydarzeń w: Busko-Zdrój

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Monodram Rozmówki działkowe

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Wrocław
25.03.2023 18:00

bilety od 75,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii spektakl