Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Musical Shrek JR.

dla dzieci

Musical Shrek JR.

Musical Shrek JR. - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Musical Shrek JR.

Musical oparty na słynnym filmie animowanym wytwórni Dreamworks w wykonaniu uczniów Krakowskiej Akademii Musicalu.

Mały ogr o imieniu Shrek w wieku siedmiu lat opuszcza rodzinny dom, żeby odnaleźć własne miejsce na ziemi, z dala od ludzkich osiedli. Po latach, do jego śmierdzącego bagienka przybywa kapitan królewskiej straży z grupą uchodźców - postaci bajkowych - z sąsiedniego Królestwa Dulock, wygnanych przez pretensjonalnego Lorda Farquaada.

Shrek, niezadowolony z nowych lokatorów, pragnąc odzyskać spokój ducha wyrusza, by spotkać się z władcą i wyjaśnić sprawę. Po drodze natyka się na irytującego Osła, który, wbrew woli ogra mianuje się jego przyjacielem i postanawia nie odstępować go na krok. Po dotarciu do Królestwa Dulock, Lord Farquaad proponuje Shrekowi układ - podaruje mu bagno na własność w zamian za uratowanie księżniczki Fiony, uwięzionej w wieży. W ten sposób Farquaad, nie ruszając się z domu i nie narażając na niebezpieczeństwa dostanie nie tylko księżniczkę, ale też pełnię władzy. Shrek, wraz z osłem, niechętnie podejmują się misji, w trakcie której bedą musieli stawić czoła gigantycznej smoczycy.

Muzyka: Jeanine Tesori
Libretto: David Lindsay-Abaire
Tłumaczenie: Tadeusz Płatek, Maria Zarycka
Natalia Soboń – choreografia
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, karierę taneczną rozpoczęła od występów z tarnobrzeska grupą FRAM. Współpracowała krakowską szkołą JDC oraz krakowskim teatrem VARIETE. Występowała w musicalu „Karol” w krakowskiej TAURON ARENIE. Autorka choreografii musicalu „Aladyn” wystawianego w Centrum kongresowym ICE Kraków.

Artur Wołoch – reżyseria, przygotowanie aktorskie
Absolwent reżyserii teatralnej, filozofii oraz socjologii. Na co dzień zajmuje się obszarem filmu, multimediów oraz castingu.
Marta Tomala – asystent choreografa
Sabina Onderka – asystent choreografa
Marek Puchowski – asystent Reżysera

Małgorzata Chyła – przygotowanie wokalne
Ukończyła studia z wyróżnieniem w krakowskiej Akademii Muzycznej na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej w klasie prof. dr hab. Stanisława Krawczyńskiego. W latach 2002-2016 pełniła funkcję chórmistrza zespołu Olim Pueri Cantantes. Jako dyrygent współpracowała m.in. z Krakowską Orkiestrą Kameralną, Krakowskim Chórem Kameralnym, Chórem Chłopięcym Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie, Górecki Chamber Choir, Polskim Chórem Kameralnym Schola Cantorum Gedanensis, Chórem Akademickim Uniwersytetu Jagiellońskiego, biorąc udział w przygotowaniach utworów oratoryjnych, operowych, kantatowych, symfonicznych i chóralnych a cappella. Uczestniczyła w wydarzeniach muzycznych tj. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans, Dni Bachowskie w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Chorału Gregoriańskiego Ars Cantus Gregoriani, Festiwal Muzyki Polskiej, Gustav Mahler Festival, Festiwal Muzyki Filmowej, Festiwal Młodych (w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie), Międzynarodowy Festiwal dla Pokoju -Life Festiwal Oświęcim 2010, Festiwal Dziedzictwa Kresów, Festiwal Musica Sacra. Wpisując się w działalność krakowskiego środowiska chóralnego brała udział w organizacji festiwali chóralnych Cracovia Cantat oraz Cantate Domino, Festiwal Chórów Męskich Krakowska Wiosna zajmując się ich przygotowaniem i realizacją. Wielokrotnie uczestniczyła w pracach jury konkursów krajowych i międzynarodowych. Jest adiunktem na Wydziale Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Krakowie. Równolegle prowadzi zajęcia dydaktyczne w Międzyuczelnianym Instytucie Muzyki Kościelnej Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie oraz warsztaty muzyczne dla zespołów chóralnych i dyrygentów. Współpracuje również ze Fundacją Uniwersytet Dzieci oraz Stowarzyszeniem Passionart.

Mateusz Kołodziej – reżyseria światła
Szczepan Sołtys, Paweł Kostuj – reżyseria dźwięku
Maciej Kycler – realizacja video

Tadeusz Płatek – założyciel Szkoły, kierownictwo muzyczne, aranżacje wokalne
Studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim (dziennikarstwo i europeistykę), w Akademii Muzycznej w Krakowie (teorię muzyki) oraz w Królewskim Konserwatorium w Brukseli (dyrygenturę). W 2012 roku ukończył wydział dyrygentury symfoniczno-operowej w Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie prof. Tadeusza Strugały. W 2019 r. uzyskał topień doktora. Zadebiutował w 2009 roku w Londynie na festiwalu Copernicus, organizowanym przez Royal Academy of Music i Royal College of Music. W latach 2008-2012 był asystentem w Operze Krakowskiej, uczestnicząc m.in. w przygotowaniu oper Eugeniusz Oniegin, Carmen, Traviata oraz Halka, którą poprowadził w ramach spektaklu dyplomowego. Od 2012 r. pełnił funkcję dyrygenta w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Zrealizowany pod jego kierownictwem muzycznym musical Korczak zdobył Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury za najlepszy spektakl 2012 roku, został wyróżniony Medalem rzecznika praw dziecka oraz otrzymał tytuł Wydarzenie Historyczne Roku. Jest autorem źródłowego opracowania opery Halka, oraz krotochwili Nowy Don Kichot, czyli 100 szaleństw na podstawie pierwodruków i rękopisów Stanisława Moniuszki. Współpracował z wieloma orkiestrami symfonicznymi, m.in. Filharmonii Koszalińskiej, Filharmonii Podlaskiej, Filharmonii Krakowskiej i Filharmonii Poznańskiej, Orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Polish-Israeli Festival Orchestra. Poprowadził ponad 150 przedstawień operowych, musicalowych (w tym „Upiora w Operze” A. Lloyd Webbera) oraz koncertów symfonicznych. Od 2014 r. jest dyrygentem Orkiestry Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Bronisława Rutkowskiego. Był kierownikiem muzycznym musicali „Grease – powrót legendy”, „Taniec Wampirów – mroczna historia”, „Koty” oraz „Dorotka w Krainie OZ”, „Akademia Pana Kleksa” „Alladyn”, „Lew-Król Sawanny” oraz „Magia Lodu”. Zrealizowane pod jego kierownictwem muzycznym widowisko „Lamaila”, wstawione w Teatrze Wielkim w Łodzi zostało nagrodzone Złotą Maską w 2018 r. W maju 2019 r. zadebiutował w Operze Chzlabinskiej prowadząc „Traviatę” G. Verdiego.

Tadeusz Płatek – kierownictwo muzyczne
Występują: Alicja Dewera, Pola Janas, Kamelia Kirejczyk, Justyna Kowalczyk, Amelia Krzysztofik-Woch, Zuzanna Kułaj, Marcela Kurleto, Martyną Kurleto, Sofia Lebid, Emilia Lebid, Oliwią Majewską, Łucją Olszewską, Evelina Pieczara, Róża Rajchel, Maja Szajda, Hanna Sznyterman, Lena Wąsowicz, Róża Wojas, Barbara Galska-Mazur, Anna Bugajska, Alicja Chochrek, Lena Chwyć, Gabriela Dondziak, Jagoda Goraj, Blanka Hanasz, Melanią Hrycak, Ola Jazowska, Michał Konieczny, Emilia Kowalczyk, Ula Krystian, Zofia Kułaj, Jaśmina Kwiecińska, Franek Majewski, Ada Marczak, Michał Maruszczak, Julia Migdała, Anna Mróz, Hanna Mucha, Lena Podraża, Jacek Rajchel, Liliana Rembiasz, Gabriela Rusinek, Maria Rusinek, Matylda Ślusarczyk, Alicja Świerk, Nikola Tverberg, Laurą Wojciechowska, Zuzanna Puk, Aleksandra Batko, Natalia Bulsza, Antonina Celińska, Antonina Zimińska, Wiktoria Gowin, Maja Hancock, Jonasz Iwanicki, Mateusz Jamroży, Martyna Juszczyk, Mirela Kruk, Inga Krummel, Paweł Kucharczyk, Katarzyna Kurkiewicz, Gabriela Kutnik, Maja Kysela, Emilia Łoś, Mileną Mazur, Wiktoria Miodek, Julia Mróz, Lidia Ostrowska, Lena Pieculewicz, Jakub Piotrowski, Marcelina Płatek, Emilia Sapała, Hanna Skoć, Pola Trybus, Krzysztof Wesołowski-Kuta

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Musical Shrek JR.


Jak działają recenzje?
Wystep fantastyczny, sliczny, kolorowy, energiczny, wesoly oraz wzruszajacy. Niesamowita praca wszystkich! Cudowne wydarzenie, czekamy niecierpliwie na "Piekna i Bestie".
Wojtek, Wojciech, Teresa 19.11.2023 18:19
Występ super, polecam. Pełen profesjonalizm. Córce i mnie również bardzo się podobało :-)
MSZ 16.11.2023 20:44
Wspaniałe przedstawienie! dzieci i młodzież w różnym wieku razem na scenie współpracowały. Bardzo pomysłowe kostiumy i dobrze przygotowane. Polecam!
Halina 16.11.2023 17:57
Wspaniałe wydarzenie. Jesteśmy z córką zachwycone, na pewno pójdziemy na kolejny musical tej grupy.
Ania 16.11.2023 09:31
Fantastyczna grupa młodych zaangażowanych ludzi. Tańczące dzieci i młodzież były świetne. Lord Farquaad bardzo udany. Sherk, Fiona i Osioł wyśmienici - czuć zgranie i flow, a dodatkowo dobre wokale. Brawo cały zespół Twórców i Artystów!
Musical Fan 16.11.2023 09:18
Wspaniały występ. Byliśmy całą rodziną. Dzieci 4 i 7 lat bawiły się doskonale. Kawał dobrej roboty!! Nie było chwili nudy ani niedopracowanej sceny. Czekamy na kolejne musicale.
PATI 16.11.2023 09:13
Spektakl ciekawy, muzycznie i aktorsko bardzo udany :) Polecam. Widać, że dzieciaki naprawdę się starają i fantastycznie przy tym bawią.
Anita 16.11.2023 09:12
Fantastyczne show. Polecam z całego serca. Już nie mogę doczekać się premiery Pięknej i bestii.
Agnieszka 16.11.2023 08:32
Witam. Chciałabym wyrazić wielkie podziękowanie za wystawienie Musicalu Shrek. Miałam przyjemność być z dzieckiem na występie i jesteśmy pod wielkim wrażeniem wszystkiego: reżyserii, kostiumów i przede wszystkim pięknej, utalentowanej młodzieży i dzieciaków. Prosimy o więcej - była to wspaniała przygoda również dla dorosłej jak ja osoby , dawno nie byłam sama na tak dobrym, pod każdym względem przedstawieniu a szczególnie muzycznym. Wielkie podziękowania dla całego zespołu - brawo, brawo , brawo 😀😀😀😀Dziękujemy . Wysłane z iPhone'a
aniaM 15.11.2023 16:22
Było świetnie polecam !
A_29 15.11.2023 11:50
Występ rewelacja. Polecam i dla dzieci i dla dorosłych.
Karolina 15.11.2023 08:59
Jak zawsze pełne emocji wydarzenie. KAM daje radę!
MiBu 15.11.2023 08:50
Rewelacyjny! Musical grany przez dzieci dla dzieci 🙂 jestem pod ogromnym wrażeniem talentu każdego jednego aktorka/aktorki. Moje serce skradła Fiona i Lord Farquaad - wprost stworzeni do tych ról 😉 polecam!
Sylwia 15.11.2023 08:31
Rewelacyjne widowisko
15.11.2023 08:31
Fantastyczne 😍
Aga 15.11.2023 08:28
Doskonały spektakl. Brawa młodych artystów.
Anna 15.11.2023 08:26
Podobała mi się współczesna aranżacja przestawienia. Uważam że wydarzenie nie było profesjonalne. Choreografia była wykonywana dość nierówno. Ogólnie przedstawienie było urocze ale jestt jeszcze nad czym pracować.
Ewa 29.06.2023 21:21
Krakowska Akademia musicalu jest najlepsza
Krzysiek 20.06.2023 21:11
Rewelacyjne widowisko. Dzieci zachwycone. Czekamy na Piękną i Bestię. Smok - czad.
Zuza 16.06.2023 15:50
Emisja głosu solistów średnia ale nagłośnienie wokali tragiczne. Osioł brawo !
W 16.06.2023 10:14
Piękny kolorowy spektakl. Bardzo dobry muzycznie, wokalnie. Ciekawe kostiumy, fajna choreografia angażująca dzieci w różnym wieku. Główne role bardzo dobrze zagrane. Gratulacje
Altissimo 16.06.2023 09:36
Wspaniałe wydarzenie !
Barbara 16.06.2023 09:18
Wesoło i przyjemnie się oglądało . Wnuczka wpatrzona w aktorów , jedynie czasami za cicho i niezbyt wyraźnie było słychać wypowiadane role
16.06.2023 08:39
Wow
Paweł 15.06.2023 17:46
Wspaniałe!!! Nie ma słów. Stroje, światła, dźwięki, choreografia i cudowne zaangażowanie aktorów. Moje dzieci były urzeczone. Bawili się lepiej niż na Księżniczkach Disneya. Bardzo polecam!
Jaga 15.06.2023 14:26
Wspaniałe widowisko, dzieciaki na scenie niesamowite!
Jm 15.06.2023 13:43
Pięknie super polecam każdemu warto
Wojciech 15.06.2023 12:06
Jak to zawsze bywa przy spektaklach organizowanych przez KAM było pięknie.
MB 15.06.2023 09:43
Wspaniałe widowisko, muzyka, śpiew, taniec i gra aktorska młodych ludzi
halmar 15.06.2023 08:34
Rewelacyjny spektakl! Zachwycam się tymi młodymi aktorami, tancerzami i wokalistami. Ja i moje dzieci nie możemy się doczekać kolejnych występów.
KM 15.06.2023 08:34
WIĘCEJ
ZWIŃ

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Wystep fantastyczny, sliczny, kolorowy, energiczny, wesoly oraz wzruszajacy. Niesamowita praca wszystkich! Cudowne wydarzenie, czekamy niecierpliwie na "Piekna i Bestie".

  Wojtek, Wojciech, Teresa 19.11.2023 18:19


 • Występ super, polecam. Pełen profesjonalizm. Córce i mnie również bardzo się podobało :-)

  MSZ 16.11.2023 20:44


 • Wspaniałe przedstawienie! dzieci i młodzież w różnym wieku razem na scenie współpracowały. Bardzo pomysłowe kostiumy i dobrze przygotowane. Polecam!

  Halina 16.11.2023 17:57


 • Wspaniałe wydarzenie. Jesteśmy z córką zachwycone, na pewno pójdziemy na kolejny musical tej grupy.

  Ania 16.11.2023 09:31


 • Fantastyczna grupa młodych zaangażowanych ludzi. Tańczące dzieci i młodzież były świetne. Lord Farquaad bardzo udany. Sherk, Fiona i Osioł wyśmienici - czuć zgranie i flow, a dodatkowo dobre wokale. Brawo cały zespół Twórców i Artystów!

  Musical Fan 16.11.2023 09:18


 • Wspaniały występ. Byliśmy całą rodziną. Dzieci 4 i 7 lat bawiły się doskonale. Kawał dobrej roboty!! Nie było chwili nudy ani niedopracowanej sceny. Czekamy na kolejne musicale.

  PATI 16.11.2023 09:13


Polecane z kategorii dla dzieci