Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

"NIEbo i dłoNIE"

spektakl

"NIEbo i dłoNIE"

"NIEbo i dłoNIE" - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„NIEbo i dłoNIE”

A i O spotykają się. Nie wiemy do końca, gdzie: w wyobraźni, w przedszkolu, na placu zabaw? A stwarza dla O historię: dorastania, zawarcia przyjaźni, wspólnej zabawy. Jednak w tym nieskrępowanym, bezpiecznym świecie dziecięcej fantazji pojawia się przełomowy moment: chwila, z którą trzeba nieuchronnie stać się odrobinę starszym i wyruszyć do nowej szkoły. A co, jeśli ta przygoda oznacza konieczność pożegnania z przyjacielem?

Poetycka, operująca czułym humorem sztuka dla najmłodszych Carstena Brandaua rozpisana na dwie abstrakcyjne postaci – A i O, które w zataczających koło scenach odkrywają siebie nawzajem, otaczający je świat, piękno przyjaźni i konieczność uszanowania wolności drugiego, nawet, gdy oznacza to konieczność rozłąki.

tekst: Carsten Brandau
tłumaczenie: Iwona Nowacka
reżyseria: Beniamin Bukowski
scenografia: Natalia Borys
muzyka: Alicja Skrzypiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: "NIEbo i dłoNIE"


Jak działają recenzje?
Jedyne zastrzeżenie to oznaczenie wiekowe. Byłem z dwiema czterolatkami i jedną siedmiolatką. Czterolatki bawiły się świetnie przez pierwsze 20-25 minut, a przez pozostały czas strasznie się nudziły. Siedmiolatka obejrzała od początku do końca i bardzo jej się podobało. Młodsze dziewczynki co chwilę pytały, kiedy będzie koniec.
Marcin 19.03.2023 09:17
Spektakl trudny w odbiorze. Z pewnością nie dla dzieci w tym wieku. Niepoprawna odmiana form osobowych utrudnia odbiór (niepoprawność językowa nie jest dobrym pomysłem w narracji spektaklu dla dzieci, które to uczą się poprawnie mówić i właśnie z odmianą mają problem). Spektakl monotonny, dziecko 4 letnie skarżyło się że nudny. Jedyne co się broni to gra aktorska. Aktorzy grali bardzo dobrze. Jednak mimo dobrej gry, spektakl dla tej grupy wiekowej i z taką ubogą scenografią niestety ale nie broni się. Gdzie się podziały radosne, kolorowe i zabawne sztuki dla dzieci…
Mama 4 05.02.2023 09:00
Ten teatrzyk nie odbył się , o czym nie zostaliśmy poinformowani
Bogda 11.10.2022 08:07
Samo przedstawienie jest bardzo ładne , ale tematyka dość trudna , w mojej ocenie minimum od 5 lat
Inka 04.09.2022 13:02
Wspaniały i mądry spektakl. Dzieci były zachwycone i dużo zrozumiały.
Tomasz 04.09.2022 10:33
Jestem pod wrażenie realizacji. Tekst fantastycznie opracowany i gra aktorów powałiła mnie na kolana. Rewelacyjna minimalistyczna scenografia i muzyka dobrze dobrana do prezentacji.
Mirosława 09.07.2022 12:36
Niestety, ale moim zdaniem spektakl jest dla dzieci od 7 lat ,a może i nawet starszych... nic nie przykuwa uwagi mniejszych dzieci. Scenografia praktycznie cala w jasnych kolorach i te białe kombinezony aktorów...no trzeba faktycznie się skupić i mieć wyobraźnię...poza tym dzieciom w wieku 4 lat ciężko poprostu pojąć o co wogole chodzi?! Jeśli chodzi o samą grę aktorów -oceniam bardzo dobrze.
Widz 05.07.2022 19:38

Polecane z kategorii spektakl