spektakl
Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

spektakl

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Narodowy Balet Gruzji  Sukhishvili - Bilety na spektakl teatralny

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Ich występ obejrzało ponad 90 mln widzów. Każdego roku czekają na nich w różnych krajach świata. Nazywają ich huraganem na scenie, duchem widowiska, unikalnym fenomenem,  ósmym cudem świata! 

Tak potrafią tylko ONI! Poczuj moc pozytywnych emocji! 100 tancerzy i 2500 kostiumów. Niesamowita orkiestra i unikatowe instrumenty muzyczne. Mają wpływ na światową modę, kręcą o nich filmy i piszą książki. Ich taniec rzuca wyzwanie prawom grawitacji! To święto zapamiętasz na zawsze! 

Balet Sukhishvili bilety na niesamowite widowisko, Narodowy Balet Gruziński bilety na listopadową trasę!

KUPUJ najlepsze bilety z wyprzedzeniem.

Wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=c6RBFeubVE4
https://www.youtube.com/watch?v=R7FkIeTvn2A
https://www.youtube.com/watch?v=hbFRa00PXzg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
WYPRZEDANE

Recenzje

Wspaniały występ. Cudowny taniec, energia, precyzja w wykonaniu figur tanecznych, wspaniałe stroje.
Bardzo dobry i widowiskowy występ , nie wiem z ką oni biorą tyle energii. Gdybym mógł to bym dał nawet dziesięć gwiazdek. To taka prosta i skromna opinia.
Przepiękny spektakl, wszystko na wysokich obrotach, nie sposób się nudzić, stroje, rozmach, kapitalna muzyka gruzinska na żywo, a przede wszystkim taniec - fenomenalny. Nie wolno tego przegapić!
Świetny występ, perfekcja wykonania, gorąco polecam szczególnie tym, którzy choć trochę interesują się tańcem.
Cudowny występ, na scenie działy się rzeczy , które zapierały dech! Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym cudownym widowisku. Gorąco polecam.
Świetny występ, wspaniała, szybka muzyka, profesjonalizm tancerzy. Zachwyca precyzja tańca, piękno tancerzy. Wielkie brawa!!!! Bardzo polecam.
Piękne i efektowne przedstawienie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Do tego piękna gruzińska muzyka i niesamowite stroje. Razem tworzy to wspaniałe przedstawienie.
Występ przepiękny i niezapomniany. Warto było zobaczyć, słychać i podziwiać 1,5 godzinny kolorowy i dynamiczny spektakl wysokiej klasy tancerzy i wspaniałej gruzińskiej muzyki. Szkoda tylko, że w Elblągu nie ma prawdziwej dużej sali na przedstawienie tego rodzaju występów. Oglądanie z jednego poziomu boiska sportowego takiego spektaklu bardzo ograniczyło widowiskowość występu.
Występ baletu bardzo udany, tancerze pokazali klasę. Wspaniała choreografia i muzyka. Polecam z całego serca. Natomiast wybrane miejsce przedstawienia pozostawia wiele do życzenia. Arena sportowa na ktorej dwa sektory sa pelne a pozostale puste i jeszcze z podświetlonymi schodkami odebrały występowi wiele splendoru. trzeba sie koncemntrować,żeby nie patrzec na puste trybuny. Rowniez krzesełka , strome schodki i wąskie przejścia bardziej przeznaczone na krótki mecz niz delektowanie sie artyzmem przedstawienia. NIgdy więj nie wybiorę się na taka trakcję do areny. Rozumiem ze w teatrze czy filharmoni jest mniej miejsc, ale więcej miejsc w tym przypadku oznacza spadek jakości.
Występ przecudowny wspaniale bawiłam się !!!
Przepiękne widowisko na najwyższym poziomie.
Super występ Polecam
dalecz 11.11.2019 09:45
Rewelacja. Balet w zupełnie innym stylu niż klasyka. Stroje, muzyka i tańce inspirowane gruzińską tradycją. Ruchy dziewcząt są płynne, pełne wdzięku i gracji, natomiast mężczyźni - to ogromna dynamika. Kolana i mięśnie ze stali przy tych układach. Spektakl ma wyraźną granicę wątku "kobiecego" i "męskiego" zarówno w muzyce jak i choreografii, które się wzajemnie przenikają i uzupełniają. Jak w tańcu pokazać zaloty, miłość, szacunek, wzajemną dbałość i opiekę? A także piękno, urodę, walkę, współzawodnictwo, chuligaństwo, odwagę czy popisywanie się dla poklasku? Zobaczcie sami. Warto. Wychodząc po spektaklu usłyszałam za plecami komentarz innego widza, że dla takiej perfekcji trzeba ton wylanego potu i setki godzin ćwiczeń. Nie znam się, ale efekt porusza do głębi - widziałam piękny, efektowny spektakl.
Cudowny spektakl muzyki i tańca wykonany przez tancerzy ubranych w urzekające sttoje.
Całe widowisko wspaniałe, wrażenia niesamowite. Przepiękny występ, jestem pod wielkim wrażeniem..
Artystycznie super! Wysoki profesjonalizm. Technicznie bez zarzutu. Brak konferansjera i oprawy dla tego typu wydarzenia artystycznego.
Przepiękny występ, niesamowite wrażenia!
jesteśmy bardzo zadowoleni, mimo ze widowisko odbywało się tylko na hali sportowej, to profesjonalizm Baletu nie podlega żadnym dyskusjom. polecam wszystkim, którzy się wahają. pozdrawiam
Coś niebywale pięknego,chciało by się, żeby się nie kończyło. Mogłabym pójść jeszcze raz.Bardzo szczerze polecam.
Wystep niesamowity.Tancerze przekazywali pozytywna energie,profesjonalizm przy kazdym ruchu tanecznym.Brawa dla orkiestry.
Dawno takiego dobrego widowiska nie widziałem. Szalony występ baletu gruzińskiego.
Super!!!
Niesamowite wrażenia, to co potrafią Ci tancerze ... te stroje...To trzeba zobaczyć!!!
Balet zachwycający.Sprawność tancerzy niesamowita!
Polecam każdemu. Piękna, porywająca muzyka. Dużo barw, emocji i tancerze, ktorzy dają siebie wszystko! Naprawdę warto
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane