spektakl

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

spektakl

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Narodowy Balet Gruzji  Sukhishvili - Bilety na spektakl teatralny

Ich występ obejrzało ponad 90 mln widzów. Każdego roku czekają na nich w różnych krajach świata. Nazywają ich huraganem na scenie, duchem widowiska, unikalnym fenomenem, ósmym cudem świata!

Tak potrafią tylko ONI! Poczuj moc pozytywnych emocji! 100 tancerzy i 2500 kostiumów. Niesamowita orkiestra i unikatowe instrumenty muzyczne. Mają wpływ na światową modę, kręcą o nich filmy i piszą książki. Ich taniec rzuca wyzwanie prawom grawitacji. To widowisko zapamiętasz na zawsze!

Balet Sukhishvili bilety na niesamowite widowisko!

KUPUJ najlepsze bilety z wyprzedzeniem.

Wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=c6RBFeubVE4
https://www.youtube.com/watch?v=R7FkIeTvn2A
https://www.youtube.com/watch?v=hbFRa00PXzg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje i opinie: Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

Niesamowite przeżycie, fantastyczny występ, jesteśmy pod wrażeniem. To trzeba zobaczyć i przeżyć-tego się nie da opisać. Szczerze polecamy.
marsell83 23.12.2019 00:25
Wspaniały, profesjonalny spektakl. Wielkie brawa dla wyśmienitych Tancerzy
Super występ. Gratulacje dla artystów. Od początku do końca perfekcyjny występ. Ogromne uznanie dla orkiestry.
Występ i widowisko super!! ale niestety nie Halę sportową ...... Byłoby bajecznie w sali widowiskowej kina, teatru , domu kultury, a ta Hala na garstkę widowni przytłaczała i psuła atmosferę. Występ przepiękny!!!!
Super widowisko. Trzeba zobaczyć koniecznie.
Tradycyjne gruzińskie tańce mają swój własny, niepowtarzalny styl, reprezentujący kulturowe bogactwo kraju, jego tradycję i kunszt. Są jedyne w swoim rodzaju ,z widowiska wyszłam zachwycona precyzją w każdym calu. Można powiedzieć Wow ,polecam w 100 %
Po prostu kapitalne. Jeżeli miałbym wybór miedzy irlandzkim River Dance, a Sukhishvili, to rzeczywiscie miałbym problem.
Robert 18.11.2019 15:52
Przepiękne widowisko. Warte polecenia.
Piękne,bardzo widowiskowe przedstawienie. Oryginalna muzyka i stroje. Spektakl robi ogromne wrażenie. .Niepowtarzalny występ.
Byłam, widziałam. Nagłośnienie poniżej oczekiwań, scena niewielka, występujących średnio około 25 osób. Rozumiem potrzebę przebierania się i regeneracji sił. Jednak brak efektu ŁAŁ. Nie było też ciarek. W tej cenie - słabo.
Polecam. Szacunek dla tancerzy!
Balet Gruziński to wspaniały występ artystyczny. Tancerze wywarli na mnie i moich towarzyszy ogromny podziw. Nie mogliśmy oderwać od nich oczu. To bardzo utalentowani artyści w pięknych strojach. Muzyka na żywo rewelacyjna. Można było się przenieść w zupełnie inny świat. Wspaniale zapachniało gruzińską przygodą. To trzeba przeżyć na własne oczy, uszy i ciało. Owacje na stojąco podsumowały odpowiednio ten występ. Polecam każdemu. Nie zawiedziecie się!
Balet był widowiskowy, barwny, duże tempo, rytmika. Tancerki i tancerze to "wysoka półka" kunsztu baletowego. Z wielką przyjemnością oglądaliśmy wykonawców, bawiąc się przy tym świetnie. O wysokiej klasie baletu świadczy to, że publiczność dziękowała im gromkimi oklaskami na stojąco przez kilka minut. Jedynym minusem był brak profesjonalizmu organizatorów ( władz miasta Wałbrzych), aby podziękować wykonawcom koszem kwiatów.
Świetne przedstawienie, zróżnicowane tańce, pełne energii, cudne!
Widowisko rewelacyjne, to mało powiedziane 😀 Byliśmy zachwyceni 😀
Balet doskonały, tancerze przekraczają granice ludzkich możliwości i tańczą w powietrzu przeczą prawom fizyki. Gorąco polecam.
grazynawp 15.11.2019 15:58
Perfekcyjny wspaniały koncert, odbiór koncertu byłby jeszcze lepszy gdyby nie chłód panujący w Spodku /ktoś powinien panować nad klimatyzacją/, ale to nie wina artystów .
jur13 14.11.2019 23:24
Cos wspaniałego mistrzowskie wykonanie 1,5 godziny spektaklu na najwyższym poziomie.Polecam wszystkim.
wiebro 14.11.2019 19:36
Balet OK ale było bardzo zimno.
Zmarznięty. 14.11.2019 15:14
fenomenalny występ!
snupsky 14.11.2019 09:33
mega widowisko. wrażenia super, gorąco polecam.
olimpia 13.11.2019 21:51
Jestem bardzo zadowolona i pod wielkim wrażeniem tak wspaniałego występu, żywioł, zwinność, szybkość, precyzja, muzyka to po prostu rewelacja pod każdym względem wielki szacunek i podziw dla muzyków, tancerzy i choreografów. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tak cudownym wydarzeniu.
rewelacja ! Gorąco polecam
Dżunka Ya 13.11.2019 14:00
Bardzo dobry występ zespołu tanecznego - gratulacje duże emocje, tego oczekiwałem dziękuje
Występ super, byliśmy pod dużym wrażeniem umiejętnościami występujących
Wspaniały występ. Cudowny taniec, energia, precyzja w wykonaniu figur tanecznych, wspaniałe stroje.
Bardzo dobry i widowiskowy występ , nie wiem z ką oni biorą tyle energii. Gdybym mógł to bym dał nawet dziesięć gwiazdek. To taka prosta i skromna opinia.
Przepiękny spektakl, wszystko na wysokich obrotach, nie sposób się nudzić, stroje, rozmach, kapitalna muzyka gruzinska na żywo, a przede wszystkim taniec - fenomenalny. Nie wolno tego przegapić!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl