Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Niebezpieczna gra

spektakl

Niebezpieczna gra

Niebezpieczna gra - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Drogi Widzu! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie pandemii, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia. Materiały do pobrania: https://www.mik.waw.pl/bilety/

Niebezpieczna gra, czyli zbrodnia niedoskonała

Czy istnieją zbrodnia doskonała i zbrodniarz doskonały, działający z mistrzowską precyzją i bez błędu? Nie – odpowiada Richard Stockwell, autor „Niebezpiecznej gry”, nie – gdyż jesteśmy tylko, a może aż, ludźmi. A ci ulegają emocjom, działają pod wpływem impulsu, miewają gorsze i lepsze dni, kochają, nienawidzą, cierpią. Tak jak Rick i Jane, bohaterowie sztuki Stockwella, która zagościła na deskach teatru w Mazowieckim Instytucie Kultury na Elektoralnej 12.
To właśnie między nimi toczy się niebezpieczna gra pozorów, kłamstw, niedopowiedzeń. Kto tak naprawdę jest ofiarą a kto zbrodniarzem, kto kogo oszukuje, kto gra a kto nie udaje – tego się do końca nie dowiemy. Role się zmieniają, fabuła się zapętla i prowadzi do niespodziewanego rozwiązania. Sztuka, przy wszystkich cechach dobrego kryminału – z morderstwem i zdradą w tle, oferuje jednak coś więcej niż sprawną, trzymająca w napięciu intrygę. To także historia o rolach, jakie w życiu odgrywamy i o tym, jak łatwo mogą się one zmienić, a my z oprawcy nagle stajemy się ofiarą lub odwrotnie. To wreszcie sztuka o przypadku w życiu, jego nieprzewidywalności i o pechu, który może zniweczyć nawet najbardziej idealny i misterny plan. Tak jak w historii Ricka i Jane, której zakończenie z pewnością nas zaskoczy.

autor: Richard Stockwell tłumacz: Lucas Adamczyk
reżyseria: Giovanny Castellanos
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Wanda Kowalska
muzyka: Kamil Pater
zdjęcia: Rafał Latoszek

występują: Maria Seweryn, Mirosław Zbrojewicz

Dostępność:

  • pętla indukcyjna
  • tłumaczenie PJM

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Józefów

Brak wydarzeń w: Józefów

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Niebezpieczna gra


Jak działają recenzje?
Interesujące przedstawienie, niepowtarzalny klimat mejsca :) Gra aktorska na najwyższym poziomie! Super udany wieczór, dziękuję :)
Magda 01.06.2022 16:15
Bardzo dobre przedstawienie, nieoczekiwana zmiana sytuacji,polecam .
anna 14.12.2021 23:16
Każda możliwość wyjścia z domu w czasie obostrzeń daje parę chwil wytchnienia a jeżeli jeszcze można zobaczyć swoich ulubionych aktorów w swoim mieście na żywo - to już super, super...
aga 09.12.2021 10:20
Bardzo przyjemny spektakl, obejrzałam z zaciekawieniem. Świetna gra aktorska. Polecam
Sawercia 08.12.2021 09:38
Świetna gra aktorska, mistrzowski kryminał, organizacja spektaklu w porządku.
JE 05.12.2021 11:03

Polecane z kategorii spektakl