Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl Ożenek - Zespół Teatru 13

Bóg Mordu - Zespół Teatru 13

spektakl Ożenek - Zespół Teatru 13

Bóg Mordu - Zespół Teatru 13

Bóg Mordu - Zespół Teatru 13 - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kultowy spektakl Zespołu Teatru 13,
przedstawienie odbędzie się na parkingu przy Głębockiej 66

Szykuje się dużo śmiechu! Po szkolnym incydencie, w którym jeden chłopiec wybił drugiemu dwa przednie zęby, ich rodzice spotykają się, aby sporządzić oświadczenie dla agencji ubezpieczeniowej. Dwa spokojne małżeństwa, dużo kurtuazji i konwenansów – czy może wydarzyć się coś złego? Stopniowo grzeczność zaczyna ustępować miejsca nerwom, frustracji i… rękoczynom. „Bóg mordu” to świetnie napisany tekst, rozpisany na popisowy kwartet aktorski. Wiwisekcja życia społeczno-rodzinnego, ukazanego jako efektowna, ale pusta w środku wydmuszka Jest to jeden z najgłośniejszych utworów Yasminy Rezy, wystawiany w wielu teatrach za granicą, ale też uwielbiany przez polską widownię. Na podstawie sztuki Roman Polański nakręcił w 2011 roku słynną ""Rzeź"" z Jodie Foster, Christophem Waltzem, Kate Winselet i Johnem C. Reilly w rolach głównych. Inscenizacja Zespołu Teatru 13 cieszy się dużą popularnością i za każdym razem przyciąga pełną widownię.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Bóg Mordu - Zespół Teatru 13

Nie spodziewalam sie tak znakomitej gry aktorskiej. Postaci bardzo dobrze ukazaly caly wachlarz cech ludzkiego charakteru. Przedstawienie naprawde swietne! Z przyjemnoscia wybiore sie po raz kolejny. Gorąco polecam!!! Dominika
08.04.2019 09:35
Aktorzy perfekcyjnie dobrani do swych ról. Miejsca siedzące na scenie, obok aktorów - super pomysł. Zdemaskowanie współczesnej powierzchowności.
tuzajac 12.02.2016 23:37
Bóg Mordu - Zespół Teatru 13
Warszawa, 11.02.2016
Kino na boku

Polecane z kategorii spektakl