spektakl

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

spektakl

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża" - Bilety na spektakl teatralny

Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża" - Częstochowa Filharmonia Częstochowska | Kupuj Bilety Online

Paryż… Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem. To muzyka znaczona takimi nazwiskami jak Edith Piaf, Joe Dassin, Dalida, Mireille Mathieu. To kankan, kabarety (na czele z "Moulin Rouge"!), a nawet upiór – bo przecież to właśnie w gmachu opery paryskiej straszył bohater powieści i musicalu. Co do musicali – wprawdzie niedawny pożar uszkodził katedrę Notre Dame, ale najsłynniejszy dzwonnik w historii nadal pojawia się na scenach muzycznych całego świata. Zapraszamy na dwugodzinne spotkanie z muzyką francuską, dające okazję do wzruszeń i uśmiechu, jak to zwykle bywa pod dachami miasta zakochanych…

1. R. Cocciante – Le Temps des Cathédrales z musicalu Dzwonnik z Notre Dame
2. R. Cocciante – Belle z musicalu Dzwonnik z Notre Dame
3. R. Cocciante – La fête des fous z musicalu Dzwonnik z Notre Dame
4. R. Cocciante – Ces Diamants-là z musicalu Dzwonnik z Notre Dame
5. Y. Tiersen – Comptine d’un autre été z muzyki do filmu Amelia
6. Y. Tiersen – La Valse d’Amélie z muzyki do filmu Amelia
7. C. Armstrong – El tango de Roxanne z filmu Moulin Rouge
8. M. Monnot – Milord z repertuaru E. Piaf
9. Louiguy, M. Monnot – La vie en rose z repertuaru E. Piaf
10. Ch. Dumont – Non, je ne regrette rien z repertuaru E. Piaf
11. H. Giraud – Sous le ciel de Paris z repertuaru E. Piaf
12. J.M. Cano – Hijo de la Luna
13. M. Monnot – Les amants d’un jour z repertuaru E. Piaf
14. N. Glanzberg – Padam, padam z repertuaru E. Piaf
15. J. Kander – Money, Money z musicalu Kabaret
16. J. Kander – Cabaret z musicalu Kabaret
17. M. Wilshaw – Les Champs-Élysées z repertuaru J. Dassina
18. L. i P. Sebastian – Gigi l’amoroso z repertuaru Dalidy
19. R. Allison – Je t’aime
20. S. Butterfly – Viens, viens
21. B. Andersson, B. Ulvaeus, J. Claudric – Bravo, tu as gagné z repertuaru M. Mathieu
22. J. Offenbach – Kankan z operetki Orfeusz w piekle [?]
23. G. Ferrio – Paroles, paroles z repertuaru Dalidy
24. J.-J. Goldman – Pour que tu m’aimes encore z repertuaru C. Dion
25. R. Musumarra – Gitan
26. F. Hardy – Tous les garçons et les filles
27. J.-M. Rivat – Voyage, voyage
28. B. Crewe, K. Nolan – Lady Marmalade
29. A. Lloyd Webber – Uwertura z musicalu Upiór w operze

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Recenzje

Przepiękny I wzruszający występ.
Artyści znakomici , ale organizator zaliczył wpadkę . Tylko jeden działający mikrofon na na cały "teatr" to chyba przesada. Troje solistów śpiewających do jednego mikrofonu . Dopiero po trzecim utworze zarządzona przerwę i szukano usterek.
Świetne przedstawienie muzyczne, piękne piosenki, super balet! Gorąco polecam!!
Mimo pewnych komplikacji z nagłośnieniem na początku, to kolejny świetny występ z orkiestrą z Odessy. P od dachami Paryża" - to piękne utwory, dobrze zaśpiewane, z ciekawą choreografią. Szczególnie wykonania Asii Seredy-Goldun zapadają w pamięci.
Super występ, dobra zabawa.
Lucyna 23.01.2020 11:22
Pod względem artystycznym- super. Organizacyjnie - klapa. Przez pierwsze cztery utwory sprawny tylko jeden mikrofon. Potem przerwa techniczna na naprawę nagłośnienia. Oświetleniowcy, co prawda, bez awarii, ale bez szału.
Koncert który zostanie w naszej pamięci na długo .Francuskie utwory w wykonaniu artystów z Odessy jak zwykle urzekły nas i rozświetliły nasze serca. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za przepiękny czas który spędziliśmy z Wami. Do zobaczenia!
Wspaniałe przedstawienie, fantastczne głosy, ciary na ciele, było cudnie. Na płycie za mało męskich głosów, ale i tak słuchałam tej płyty prawie do rana. Szkoda że płyta nie z tego przedstawienia, które było nie do zapomnienia.
Cudowny wystep , polecam
Koncert bardzo kolorowy, z własną orkiestrą i baletem. świetni wokaliści, piosenki pozwoliły na zajrzenie do klimatów Paryża. Każdy kolejny występ w innych strojach, konferansjerka, co ważne, z dużą dozą informacji i nie czytana z kartki. Polecam, bo koncert bardzo przyjemny i wprawia w doskonały nastrój. Na scenie łącznie około 60 osób, więc cena, cóż przy często tylko jednym wykonawcy ...absolutnie do zaakceptowania. Wspaniale spędzony wieczór.
Świetny koncert, fantastyczne głosy solistów. Znakomita orkiestra
Spektakl godny polecenia. Fajnie , wesoło . Bardzo sympatyczni artyści o pięknych głosach , ładny balet.
Przecudny koncert. Balsam na uszy i cislo. Rewelacja.,!
Tak sobie, bardzo nierówny poziom wykonawców. Niezły balet. Trochę dziwny dobór repertuaru, pod dachami Paryża po angielsku ???? Słaba konferansjerka. Ale było parę perełek. Ogólnie solidne rzemiosło .
Świetna zabawa, muzyka balet choć pewne niedociągnięcia. Rekompensatą pewnych potknięć byli rewelacyjni soliści. W katowickiej sali Miasto Ogrodów byłem pierwszy raz i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia i raczej będę jeździł do Krakowa lub Zabrza. Samo przedstawienie polecam.
Bardzo nam się podobało. Polecam.
Moi rodzice dostali bilety w prezencie. Byli zachwyceni występem.
Bardzo piękny występ, wspaniali soliści i solistki, świetna orkiestra na czele z jej dyrygentem, doskonali tancerze, polecam
Występ piękny. Utwory dobrane z niezwykłą starannością - i żywiołowe i melancholijne, oddające klimat Paryża. Soliści - wspaniałe głosy i takież wykonanie. Grupa baletowa - dopracowany każdy ruch, a przy tym ujmujące uśmiechy wykonawców. Słowa uznania pod adresem dyrygenta i muzyków - klasa! Również słowa uznania dla prowadzącej - rzeczowo i ciekawie. Całość - prawdziwa uczta dla ducha! Dziękuję!
Koncert bardzo mi się podobał, bardzo dobrze przygotowany i wokalnie i choreograficznie
Bawiłam się doskonale, mnóstwo wrażeń. Cudowne głosy, polecam.
Wspaniałe przeżycie! Jestem zachwycona! To była niesamowita uczta dla oczu, uszu i ducha! Dziękuję artystom😊
Koncert wspaniały. Profezionalizm w każdym calu. Występujący "dawali z siebie wszystko" Bilety po 120 pln. Biorąc pod uwagę ilość osob wystrpujących dużo to oni nie zarobili / nie są pazerni/ Mam inne spostrzeżenia niedawno byłem / i bład/ na występie p. M.Kalagi, przyjechał sam z gitarą pobrzdęgolił skasował po 65 pln i pojechał. Porównanie dość kontrowersyjne. Poproszę oPaństwa opinię. Dodam że w koncercie "Pod dachami Paryża" brało udział +- 60 osób.
Wysoki poziom artystyczny, naprawdę warto zobaczyć i posłuchać.
Bardzo dobra
miroslav4 21.10.2019 09:08
Byliśmy na koncercie w Chojnicach. Całość koncertu oceniam bardzo wysoko. Przez chwilę czułam się , że jestem w Paryżu. Polecam
Martyna 21.10.2019 00:42
Występ średniej jakości. Tytuł sugerował całość w klimacie piosenki i muzyki francuskiej, dlatego wykonywanie utworów z filmów amerykańskich było nie na miejscu. Słabe zgranie orkiestry z wokalem. Kiepska znajomość francuskiego przez większość wykonawców (wymowa, akcent).
Złe oświetlenie , na lewym balkonie auli nie można było siedzieć, reflektory laserowe (LED, na pewno energooszczędne!) biły po oczach, w koncu znalazły się wolne miejsca na dole. Orkiestra za głośna (wzmacniacze elektroniczne-po co?) zagłuszała śpiewaków. Całość poniżej średniej, jednak Odessa to nie Paryż (pomimo ambicji młodych artystów).
IrekM 17.10.2019 11:54
Bardzo ładny rozśpiewany i roztańczony pełen uśmiechu i koloru koncert
2002 17.10.2019 10:37
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Częstochowa inne wydarzenia