Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Porwanie

spektakl

Porwanie

Porwanie - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Porwanie" to energiczna, zabawna farsa z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym. Piotr od kilkunastu lat sprzedaje ryby na osiedlowym bazarku. Lubi swoją pracę i kiedy dowiaduje się, że targowisko ma zostać zlikwidowane, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę do tego nie dopuścić. Porywa syna ministra, który jest odpowiedzialny za sprzedanie działki deweloperowi. Może i plan nie byłby taki zły, niestety Piotr nie grzeszy inteligencją (jest za to uroczo dobroduszny), co z kolei prowadzi do serii niekończących się wpadek. "Misterny" plan zaczyna się sypać... W sprawę zostają wplątani także siostra Piotra i jej mąż - ulubiony partner Piotra do sobotnich partyjek karcianych. Kto zachowa zimną krew? Co zrobi minister? Czy bohaterom uda się stanąć na drodze nieuczciwym urzędnikom? Kto wygra?

W rolach głównych:
W rolę Marty wcieli się Agnieszka Litwin aktorka z kabaretu Jurki. Rolę Ministra wymiennie zagrają Artur Andrus lub Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi. Postać Michała zagra Przemysław..Sasza,, Żejmo z Kabaretu Jurki. Marek Litwin aktor i muzyk z Kabaretu Jurki zagra Adama - syna Ministra . W sprzedawcę Piotra przeistoczy się Marcel Wiercichowski - aktor z Teatru Bagatela w Krakowie.

Obsada:
Marta: Agnieszka Litwin
Michał: Przemysław Żejmo
Minister: Artur Adrus / Dariusz Kamys
Syn Adam : Marek Litwin
Piotr: Marcel Wiercichowski

Autor: Fran Nortes
Tłumaczenie: Rubi Biroen

Reżyseria: Marcel Wiercichowski
Produkcja: Awangarda Jakub Majewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Porwanie

Świetny spektakl, zaskakujące zakończenie, po prostu 👏
Iwo 26.09.2021 16:57
Sama sztuka ciekawa , ale jej wykonanie już niestety nie. Jedynie Artur Andrus zagrał dobrze pozostali słabiutko, ale cóż nawet sam grający na scenie reżyser mylił tekst...
B+M 26.09.2021 14:26
Czas oczekiwania długi (covid), miejsce (słyszalność, widoczność) super. Występ na bardzo dobrym poziomie. Nawiązanie do bieżących spraw miasta - brawo. Humor nie zawsze pasował do moich oczekiwań.
Grzesiek 25.09.2021 18:52
Super. Świetny humor. Bardzo miło spędzony wieczór.
Maggie Wind 25.09.2021 12:55
Wydarzenie oceniam pozytywnie.
Anna 25.09.2021 10:13
Polecam, dużo śmiechu, ciekawa fabuła i zwroty akcji. Takich sztuk potrzeba więcej!
Saray 25.09.2021 08:58
Przedstawienie super!!!!!!! Polecam , płakałam ze śmiechu :)
Magdalena 05.10.2020 14:21

Polecane z kategorii spektakl