spektakl

Porwanie

spektakl

Porwanie

Porwanie - Bilety na spektakl teatralny

"Porwanie" to energiczna, zabawna farsa z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym. Piotr od kilkunastu lat sprzedaje ryby na osiedlowym bazarku. Lubi swoją pracę i kiedy dowiaduje się, że targowisko ma zostać zlikwidowane, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę do tego nie dopuścić. Porywa syna ministra, który jest odpowiedzialny za sprzedanie działki deweloperowi. Może i plan nie byłby taki zły, niestety Piotr nie grzeszy inteligencją (jest za to uroczo dobroduszny), co z kolei prowadzi do serii niekończących się wpadek. "Misterny" plan zaczyna się sypać... W sprawę zostają wplątani także siostra Piotra i jej mąż - ulubiony partner Piotra do sobotnich partyjek karcianych. Kto zachowa zimną krew? Co zrobi minister? Czy bohaterom uda się stanąć na drodze nieuczciwym urzędnikom? Kto wygra?

W rolach głównych:
W rolę Marty wcieli się Agnieszka Litwin aktorka z kabaretu Jurki. Rolę Ministra wymiennie zagrają Artur Andrus lub Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi. Postać Michała zagra Przemysław..Sasza,, Żejmo z Kabaretu Jurki. Marek Litwin aktor i muzyk z Kabaretu Jurki zagra Adama - syna Ministra . W sprzedawcę Piotra przeistoczy się Marcel Wiercichowski - aktor z Teatru Bagatela w Krakowie.

Obsada:
Marta: Agnieszka Litwin
Michał: Przemysław Żejmo
Minister: Artur Adrus / Dariusz Kamys
Syn Adam : Marek Litwin
Piotr: Marcel Wiercichowski

Autor: Fran Nortes
Tłumaczenie: Rubi Biroen

Reżyseria: Marcel Wiercichowski
Produkcja: Awangarda Jakub Majewski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Porwanie

Świetny spektakl, zaskakujące zakończenie, po prostu 👏
Sama sztuka ciekawa , ale jej wykonanie już niestety nie. Jedynie Artur Andrus zagrał dobrze pozostali słabiutko, ale cóż nawet sam grający na scenie reżyser mylił tekst...
Czas oczekiwania długi (covid), miejsce (słyszalność, widoczność) super. Występ na bardzo dobrym poziomie. Nawiązanie do bieżących spraw miasta - brawo. Humor nie zawsze pasował do moich oczekiwań.
Super. Świetny humor. Bardzo miło spędzony wieczór.
Wydarzenie oceniam pozytywnie.
Polecam, dużo śmiechu, ciekawa fabuła i zwroty akcji. Takich sztuk potrzeba więcej!
Przedstawienie super!!!!!!! Polecam , płakałam ze śmiechu :)

Polecane z kategorii spektakl