spektakl

Pozytywni

spektakl

Pozytywni

Pozytywni - Bilety na spektakl teatralny

POZYTYWNI

PLEJADA GWIAZD W SPEKTAKLU „POZYTYWNI”

„POZYTYWNI” to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają : Grażyna Wolszczak, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz.

„POZYTYWNI” to kultowy już i uwielbiany przez widzów spektakl, który od września wejdzie do stałego repertuaru nowopowstałego warszawskiego teatru GARNIZON SZTUKI. Producentem spektaklu jest Fundacja GARNIZON SZTUKI.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.
EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

" #Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser sztuki.

Spektakl odbywa się bez przerwy

OBSADA:

EWA – Grażyna WOLSZCZAK
ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA
JAN – Janusz CHABIOR
MICHAŁ – Łukasz SIMLAT

SCENARIUSZ:
Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA:
Krzysztof CZECZOT

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.04.2022, 18:00 Teatr Muzyczny
 KUP BILET
25.04.2022, 20:15 Teatr Muzyczny
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: Pozytywni

Super spektakl z taką gorzką, prawdziwą końcówką, która wiele mówi o nas Polakach jako narodzie. świetny humor sytuacyjny, z którego przebija często drugie dno - smutne i zmuszające do refleksji. Polecam gorąco.
Bardzo cieżko było ocenić spektakl ze względu na to Ze obsługa absolutnie nie egzekwowała wymogów sanitarnych i większa cześć widzów nie nosiła maseczek na relatywnie małej przestrzeni. Niedopuszczalne
Świetna sztuka w doborowej obsadzie, z przesłaniem i świetnie komentująca sytuację polityczną i społeczną w kraju. Szczególnie role męskie wspaniałe zagrane.
Bardzo dobry spektakl. Przezabawna opowieść o relacjach międzyludzkich , akceptacji różnic . Na największe uznanie i podziękowania zasługują aktorzy .
Przedstawienie bardzo fajne, śmieszne, niestety z miejsca gdzie siedzieliśmy nic nie było widać.
Świetna gra aktorska! Duża dawka śmiechu. Tego potrzebowałam. Dziękuję 🙂
Zapowiadał się średnio, ale później gra aktorów (mężczyzn)....nadrobili dawkę humoru. Moim zdaniem zrobili całą robotę by publiczność dobrze się bawiła. Trochę za słabe nagłośnienie. Polecam spektakl.
Genialna sztuka , na dodatkowe słowa uznania zasługuje Chabior - bez niego ta sztuka nie była by taka doskonała , polecam jako doskonały sposób na pełen relaks z odrobiną przesłania
Simlat najlepszy, natomiast słyszalność słaba, wiele dialogów nie słyszałam. Ogólne fajne, bardzo dużo przekleństw.
Spektakl godny polecenia, gra aktorka super, bardzo miło spędzony wieczór.
Wspaniały występ potrzeba teraz jest takich komedii. Wspaniale spedzony czas
Bardzo wesoła sztuka utrzymana w dynamicznym tępie
Super się bawiliśmy. Ekstra występ 😁
super spektakl, zupełnie miłe zaskończenie peuentą :)
Wspaniali aktorzy, wspaniała gra. W ogóle występ i spektakl pierwsza klasa.
Występ rewelacyjny, nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na bilet. Występ bardzo zabawny, a jednocześnie zawierający przesłanie. Polecam.
Świetny spektakl!
Niestety jesteśmy zawiedzeni. Kupiliśmy z żoną miejsca w pierwszym rzędzie. Czekaliśmy na sztukę kilka miesięcy, bo była przekładana. Co do gry aktorów nie będę się wypowiadał, bo są znani i utalentowani, ale w pewnym momencie zaczęli palić papierosy. Wszyscy czworo. My siedzieliśmy w pierwszym rzędzie. Żona jest w ciąży. W sali dużo osób, bo jeszcze były wpuszczane, oprócz standardowych biletów - jedna para chciała nas podsiąść. Klimatyzacja nie była włączona. W sali zaduch od ilości osób. Prosiłem obsługę przed spektaklem o włączenie klimatyzacji. Jedna dziewczyna wyłączyła wentylator przy samej scenie. Nikt klimatyzacji nie włączył. Nie zostaliśmy uprzedzeni o szkodliwych warunkach - w miejscach publicznych nie wolno palić. Żonie robiło się już słabo. Dym szkodzi też dziecku. Musieliśmy wyjść w trakcie. Pierwszy raz. Podejście niepoważne. Jedynie sobie zaszkodziliśmy wybierając takie miejsce.
Mistrz
primo 28.06.2021 12:20
Rewelacja. Nic dodać nic ująć...
Rafał 27.06.2021 23:48
Spektakl rozbawił nas do łez, wspaniali aktorzy. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy Kijów Centrum
Dorota 27.06.2021 19:58
Super opowieść o nas wszystkich. Polecam każdemu. Wrażliwych na wulgaryzmy nie zapraszać 😂
Rewelacyjna gra aktorów!!! Świetna zabawa i sporo do przemyślenia.
Marek 27.06.2021 11:38
Rewelacja, super gra aktorska, tematyka i Zabawa, śmiech i sztuka na czasie. Polecam
Bodzio 27.06.2021 11:00
Ubaw po pachy. Simlat najlepszy. Polecam polecam polecam
Małgorzata 27.06.2021 09:23
Przy takiej obsadzie nie mogło być inaczej! :)) Dziękuję za świetną zabawę i polecam wszystkim
Kasia 27.06.2021 09:19
Świetny spektakl! Mnóstwo humoru, ironii, a nade wszystko niezwykle cenny opis obecnej sytuacji panującej w kraju. Gorąco polecam każdemu kto idąc do teatru chce się dobrze bawić, a przy tym zastanowić nad miejscem w którym żyje. Owacje na stojąco po zakończonym przedstawieniu mówią same za siebie.
Justyna P. 27.06.2021 09:07
Świetny spektakl. Miło spędzony czas. Łukasz Simlat i niezawodny Janusz Chabior genialni.
Każdy znajdzie coś dla siebie.Duża dawka humoru i nie tylko.Polecam każdemu.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl