Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl Pozytywni

Pozytywni - Sylwester

spektakl Pozytywni

Pozytywni - Sylwester

Pozytywni - Sylwester - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"POZYTYWNI" to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz. "POZYTYWNI" to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA ale i w całej Polsce.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco...

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

" #Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser.

OBSADA:
EWA – Magdalena BOCZARSKA/ Grażyna WOLSZCZAK
ANNA – Olga BOŁĄDŹ/ Hanna KONAROWSKA
JAN – Janusz CHABIOR
MICHAŁ – Łukasz SIMLAT

SCENARIUSZ: Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA: Krzysztof CZECZOT

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Pozytywni - Sylwester

Świetny spektakl, polecam
Marta 02.01.2020 16:49
Pozytywni - Sylwester
Warszawa, 31.12.2019
Imka Light
Rewelacja, szkoda że tylko 1,5 h, a korzystając z okazji w jaki sposób można wykorzystać zniżkę na kolejny spektakl w styczniu?
bez niku 01.01.2020 13:20
Pozytywni - Sylwester
Warszawa, 31.12.2019
Imka Light
Świetna zabawa, uśmiałem się do łez. Gra aktorska-sztos! Polecam!
Bareja 01.01.2020 12:06
Pozytywni - Sylwester
Warszawa, 31.12.2019
Imka Light

Polecane z kategorii spektakl