spektakl

"Raj. Goodbye"

spektakl

"Raj. Goodbye"

"Raj. Goodbye" - Bilety na spektakl teatralny

Raj Goodbye to, wedle słów autora, „komedia osadzona w rajskiej przestrzeni. Zabawne sytuacje na linii Adi-Eva-Twórca opierają się na żeńskich i męskich archetypach i mogą być odbierane na różnych poziomach”. Adi wiedzie beztroski żywot w Raju. I mimo że Twórca okazuje mu żywe zainteresowanie, prowadzi z nim przyjacielskie pogawędki, zaspokaja jego kulinarne zachcianki, a każdy dzień jest niekończącym się relaksem – Adiemu zaczyna czegoś brakować. Twórca darowuje mu piłkę w nadziei, że tak nieskomplikowany twór jak mężczyzna zaspokoi swoje ambicje kopiąc piłkę od rana do wieczora. Niestety - Adi jest nienasycony. Kopanie nudzi mu się dość szybko i znów zaczyna pragnąć czegoś więcej. Wprawdzie nie wie czego, ale Twórca wychodzi mu naprzeciw. Tworzy Evę. A tam, gdzie jest kobieta i mężczyzna, zaczynają się problemy… Wszyscy wiemy, jak kończy się ta historia. Wygnanie z Raju jest nieuniknione. Ale tu, na ziemi, też może być fajnie. Tak się przynajmniej wydaje Adiemu i Evie, kiedy lądują na twardym gruncie z piłką i kuferkiem ciuchów… Autor: Michał Molka, Występują: Adi – Robert Protasewicz, Eva – Dorota Kaczorek, Twórca, Wąż – Maciej Czapski, Reżyseria, scenografia: Robert Protasewicz, Kostiumy: Dorota Kaczorek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Raj. Goodbye"

ŚWIETNE PRZEDSTAWIENIE, DOWCIPNE TEKSTY, ZNAKOMITA GRA AKTORSKA, MOŻNA SIĘ PRZYCZEPIĆ DO SCENOGRAFII- W KTORE SIĘ NIC NIE ZMIENIA
Super tekst. Świetna produkcja. Bardzo, bardzo dobra zabawa. Polecam!!!!
Bardzo pozytywne zaskoczenie! Spektakl zabawny, ale też skłaniający do refleksji. Duże brawa dla aktorów. Dziękuję za miły wieczór.
Spektakl lekki i przyjemny. Miło spędzony czas.
Bardzo czekaliśmy na tą sztukę i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem nie tylko samej gry aktorskiej, ale i pomysłu na jej stworzenie. Raj.Goodbye Pana Michała Molki, to rzeczywiście „komedia osadzona w rajskiej przestrzeni. Zabawne sytuacje na linii Adi-Eva-Twórca, które opierają się na żeńskich i męskich archetypach i mogą być odbierane na różnych poziomach”. Dla nas był to naprawdę świetnie spędzony czas w teatrze! Bardzo polecamy!
Cieszę się, że byłam na premierze, to był super wieczór. Ciekawy tekst, bardzo dobrze zagrany, do tego pomysłowa scenografia i wpadająca w ucho muzyka. Brawa za pomysł i wykonanie. Polecam!

Polecane z kategorii spektakl