Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

Raj. Goodbye

spektakl

Raj. Goodbye

Raj. Goodbye - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Raj Goodbye to, wedle słów autora, „komedia osadzona w rajskiej przestrzeni. Zabawne sytuacje na linii Adi-Eva-Twórca opierają się na żeńskich i męskich archetypach i mogą być odbierane na różnych poziomach”. Adi wiedzie beztroski żywot w Raju. I mimo że Twórca okazuje mu żywe zainteresowanie, prowadzi z nim przyjacielskie pogawędki, zaspokaja jego kulinarne zachcianki, a każdy dzień jest niekończącym się relaksem – Adiemu zaczyna czegoś brakować. Twórca darowuje mu piłkę w nadziei, że tak nieskomplikowany twór jak mężczyzna zaspokoi swoje ambicje kopiąc piłkę od rana do wieczora. Niestety - Adi jest nienasycony. Kopanie nudzi mu się dość szybko i znów zaczyna pragnąć czegoś więcej. Wprawdzie nie wie czego, ale Twórca wychodzi mu naprzeciw. Tworzy Evę. A tam, gdzie jest kobieta i mężczyzna, zaczynają się problemy… Wszyscy wiemy, jak kończy się ta historia. Wygnanie z Raju jest nieuniknione. Ale tu, na ziemi, też może być fajnie. Tak się przynajmniej wydaje Adiemu i Evie, kiedy lądują na twardym gruncie z piłką i kuferkiem ciuchów… Autor: Michał Molka, Występują: Adi – Robert Protasewicz, Eva – Dorota Kaczorek, Twórca, Wąż – Maciej Czapski, Reżyseria, scenografia: Robert Protasewicz, Kostiumy: Dorota Kaczorek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Raj. Goodbye

ŚWIETNE PRZEDSTAWIENIE, DOWCIPNE TEKSTY, ZNAKOMITA GRA AKTORSKA, MOŻNA SIĘ PRZYCZEPIĆ DO SCENOGRAFII- W KTORE SIĘ NIC NIE ZMIENIA
Renata 16.12.2021 13:53
Super tekst. Świetna produkcja. Bardzo, bardzo dobra zabawa. Polecam!!!!
Piotr 16.12.2021 13:29
Bardzo pozytywne zaskoczenie! Spektakl zabawny, ale też skłaniający do refleksji. Duże brawa dla aktorów. Dziękuję za miły wieczór.
Janusz 16.12.2021 09:26
Spektakl lekki i przyjemny. Miło spędzony czas.
Emilia 16.12.2021 09:10
Bardzo przyjemnie spędzony czas.
Gosia 16.12.2021 08:33
Bardzo czekaliśmy na tą sztukę i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem nie tylko samej gry aktorskiej, ale i pomysłu na jej stworzenie. Raj.Goodbye Pana Michała Molki, to rzeczywiście „komedia osadzona w rajskiej przestrzeni. Zabawne sytuacje na linii Adi-Eva-Twórca, które opierają się na żeńskich i męskich archetypach i mogą być odbierane na różnych poziomach”. Dla nas był to naprawdę świetnie spędzony czas w teatrze! Bardzo polecamy!
Monika & Łukasz 24.10.2021 10:35
Cieszę się, że byłam na premierze, to był super wieczór. Ciekawy tekst, bardzo dobrze zagrany, do tego pomysłowa scenografia i wpadająca w ucho muzyka. Brawa za pomysł i wykonanie. Polecam!
Magda 24.10.2021 10:05

Polecane z kategorii spektakl